Auto v polopřevodu

Od: Datum: 20.02.13 18:24 odpovědí: 4 změna: 21.02.13 02:05

Dobrý den, když koupim auto a bude i na mě odhlášené a procvaknou mi malý TP a já si ho už nepudu přihlásit,

mužu snim normálně jezdit? (samozřejmě kdybych měl pojištění) nebo mi hrozí nějaká pokuta? Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 20.02.13 18:58

Ano, lze, jinak v historii toho je... a když tak se podívat do z. č. 56/2001.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: werena
Datum: 20.02.13 20:00

no když nehodlám provozovat...a nebudu jezdit...§ 6... 56/2001 ,... avšak chci-li jezdit...tedy hodlám provozovat...pak si přihlásím...za použití § 20 vyhl. 243 si auto zaregistruji...tedy přihlásím...pokuta, ta hrozí ...otázkou je jak to PČR vyhodnotí...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 20.02.13 21:04

áále, to je ve správním řízení, pochybuji že by se policistovi chtělo něco psát. To by se upsali a co z toho. A když to bude půjčené? Počkejme na nový zákon.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.13 02:05
avatar

"Normálně s ním jezdit" můžete, pokud budete mít platné doklady k provozu - zvláště nebude-li omezena platnost malého TP.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.