Alu kola za kolik je prodat

Od: odpovědí: 19 změna:

Ahoj, chtěl jsem si na svého golfa dneska šoupnout letní pneu i alu kolama a teď koukám že jsou to úplně jiná kola než můžu mít. Na auto sice pasují ale v techničáku je nemám. Tak co teď s nima žejo, prodat je, ale za kolik? Vůbec se v tom nevyznám a nevím jakou mají hodnotu, ale pár tisícovek by to hodit mohlo.. Poraďte prosím lidičky... :)

imagehosting.cz/...

imagehosting.cz/...

kola 8J x 17 ET 35, pneu michelin 205/55 ZR 17 89W

19 odpovědí na otázku

1x
Zdravim,
šířku pneu 215cm? Wow to bych chtěl vidět. :D Rozměry se uvádí samozřejmě v milimetrech. Jinak k odpovědi na otázku. Pokud jsou pneu dobré tak cena 6000 Kč by byla docela hloupá. Kola značky MAM jsou kvalitní kola z Německa to samé platí pro pneu Michelin. Většinou jsou tyto kola na koncernova auta, neuvadis rozteč ale tipuji 5x100 nebo 5x112, tydle kola s dobrým pneu bych dal tak za 11500kc a za 9000kc bez pneu. Slevit můžeš vždy. A ten rádce co radil cenu 6000kc tak se v tom asi tak dobře nepohybuje.
Přeji dobrý prodej

Ano, jedna se o roztec 5x100. Stredova dira je vyvlozkovana z nejakejch 63 na 57,1 (nebo kolik presne ma golf IV). Stav kol je patrny z foto c.2 - zkratka nejsou nova) a pneu sice michelin, ale sjete na 3mm, ale sundavat je nebudu - akorat dalsi prachy. Asi je dam za vic, jelikoz nespecham, slevit muzu, to je pravda. Tak kolik tech 8k?

V tom případě je dejte za 9000,- a uvidíte dolů můžete jít s cenou vždy :)

0x

podle pneu ale cca 1000-1500kč/ks

Dík, nějakej další názor?

Ted jsem se díval na bazoš a jsou tam od 1000 - 10 000,

takže jestli nespěcháte na prodej ,tak si dejte vyšší cenu, a jestli se neprodájí tak dál snižujte cenu.

Ale ne, nespěchám, na zimních můžu jezdit i v létě naštěstí, tak až se prodaj koupím nové na letňákách

0x

zajímavá otázka. píšeš to, jako by si kola našel zničeho nic a tak jsi je chtěl dát na auto a nakonec zjistil, že tam nesmí být. pěkná pohádka. jestli jsi je špatně koupil, tak je zkus prodat za tu samou cenu a neproděláš. jestli si je dostal,tak bych to viděl tak na 6 tisíc a vyděláš. hodně záleží na vzorku a jak jsou alu obouchaná.dost sleduji ceny alukol, jelikož sám sháním levně na Forda, ale lidi někdy nejsou soudní a chtěj za to hodně. já prodal rok jetý hliníky Ronal 14 s pneu stejně starými, vzhledově jako nové, za 2 a půl horko těžko.

hahá prej pohádka, hned ti to objasním, v lednu jsem si koupil auto i s kolama a ty jsem vytáhl až teď. Ale je mě fuk jestli tomu, či onomu někdo věří, jen mě zajímá za kolik je můžu prodat, neboť mi jsou k ničemu, na auto sice pasují ale riskovat to nebudu.

pak máš odpověď ve zbytku mého příspěvku

cobys riskoval? pokud to neni etrem že áš 5mm id blatniku k pneu rezervu a nebo že ti čumej přes blatník tak nic neriskuješ, protože Alternativní kola a pneu sou zapsaná pouze ve velkém technické prukazu který sebou nevoziš a policajti nevedí jaký kola mužou a nemužou bejt a pokud nejsou velký tak že mužež zatáčet jen na 50% normálu dej je tam a ušetříš kola jsou pekné :) při nehodě se sice fotí celý auto ale na fotách neni videt rozmer pneu a ani disku :) prodej bychneřešil a jezdil na nich za podminek co jsem napsal výše :) pokud pořád trváš na prodeji napiš mi přesný rozmer alu a přesný rozmer pneu včetne rozteče šroubu a já ti navrnu cenu zapředpokladu že se hodi na nekteré z mích aut :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]