Cena auta

Od: Datum: 17.02.13 19:40 odpovědí: 5 změna: 17.02.13 22:10

Dobrý večer, Mám Daewoo Nexii 3 dveř verze rok výroby 1997. Jsem sním spokojen jezdím i na plyn. Auto mi vubec nerezaví . Mám najeto 110000km. Pouze běžné opotřebení dílu jak jsou čepy rízení brzdy atd. Auto jsem koupil před několika lety v auto bazaru za 60000kč. Chtěl bych se zeptat jak to bylo ve výrobě těchto aut že karoserie nerezaví atd. A jakou má ještě cenu tohleto auto třeba při prodeji? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: youngman*
Datum: 17.02.13 20:58

Asi to bude zklamání ale pohybuje se to tak od 15 do 22 000,- Třeba je výborným stavu a podaří se za víc těžko říct

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.02.13 21:06

Spíš bych počítal těch 15 až 17 (stačí kouknout na bazoš,aaa,aukro,..)

Datum: 17.02.13 21:14

Jestli máte LPG a auto není zrezlé a je celkově v pořádku, nezbavoval bych se ho. Daewoo mají obecně špatnou pověst, tak byste za prodej moc nezískal. Jezděte s ním, dokud jsou k dispozici ND a nevadí vám starší, ale spolehlivý vůz.

Datum: 17.02.13 21:59

tak jestli za toto dostanes 20ku tak budes moc rad ...

Datum: 17.02.13 22:10

Nexie je třetí pokračování kadettu od kterého zdědila všechny nectnosti.Ale pokud je v dobrém stavu,a neserýnkuje se tak není co řešit-používat dokud jde!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.