Jakou nemrznoucí směs do chladiče

Od: Datum: 17.02.13 19:30 odpovědí: 5 změna: 17.02.13 20:17

Můžu dolít jakoukoli stejnobarevnou nemrz. směs? (Můžu i ty laciný např. z tesca?) V tý nádobě už mám hladinu pod ryskou MIN. Mám Oct. I. je tam růžová. Směs byla před cca 2 měsíci vyměněna celá, takže chci jen dolít. Měl bych to i zkombinovat s vodou prosím poraďte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.13 19:34

Kup si alespoň tu samou kapalinu v autodílech a ne v Tescu...

Smíchej si jí 1:1 s destilkou a dolej.

Kdyby jsi měl hustoměr, tak by jsi dal buď čistou destilku nebo čistý Fridex.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.02.13 19:35

Z Tesca klidně...je to normální zimní směs a může se míchat.

Od: lego®
Datum: 17.02.13 19:52

Klidne kup tu z TESCa, ale hlavne zachovej barvu kapaliny.
S (destilovanou) vodou to zkombinovat muzes ale hlidej si zredeni proti zamrznuti.

Datum: 17.02.13 20:03

Mám oranžovou už třetím rokem a zatím jsem nedolil ani dec,jen vodu! a zatím je neustále na onu teplotu na jakou jsem ji namíchal! Takže nejprve změřte do koloka stupňů ji máte a dle toho dolijte vodu nebo nemrzku!Nejlepší je dolévat identickou směsí a nemíchat je navzájem i když to výrobci umožnují.

Datum: 17.02.13 20:17

Pokud se jedná on stejně baravnou směs tak není problém dolévat i od jiného výrobce, naprosto není problé a s tím kdo ji prodává také ne. Destilkou se směs nezkazí pouze klesne teplota zamrznutí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.