Likvidace automobilu

Od: Datum: 17.02.13 16:32 odpovědí: 3 změna: 18.02.13 01:23

Dobry den mam jen dotaz asi před dvoumi lety jsem prodal auto! Auto jsem přepsal do polopřevodu normalne na toho kupujciho! Pote jsem zrusil pojisku! Do teto doby dobry! ale pak jsem zjistil ze az do ted je auto v polopřevodu na nej a nema ani pojisku! Takže urcite bude platit pojistovne! Jen se chci zeptat jak je to z likvidaci! Muže auto nechat zlikvidovat on? aniž by me do toho vrtal! je to znamej,takže proto se ptam jinak by me to nezajimalo! Ale už stim nechci mit nic zpolecneho! Už mi přisla i upominka na neplaceni pojisky ale přes svoji pojistovnu jsem to vyřesil bez problemu! takže je jen otazka casu kdy pride slozenka jemu! Patrne to na sebe neprepsal zduvodu eko dane coz cini 10 000kc!DEkuji za odpoved a za postrehy!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.13 16:47

Pokud je vozidlo odhlášeno na nového majitele tak je to jen a jen jeho starost co bude dál dělat, vy jste mimo, tedy pokud jste zrušil na základě potvrzení svoji pojistku.

Ohodnoceno: 0x

Od: pest®
Datum: 17.02.13 17:53

Je to tak, registr neřeší majetko právní vztahy, to že auto již není váš majetek, ale kupujícího, snadno doložíte kupní smlouvou. Co se s autem děje po prodeji vás nemusí vůbec zajímat, zapsaní změn do TP jste splnil. Od této chvíle není auto vaším majetkem. To že vám přijde výzva od ČKP je dáno tím, že jste poslední koho vidí, že platil pojistku. Pošlete kupní smlouvu a nazdar. A nový majitel? Že mu přijde složenka, je jeho problém, vás se již netýká.

Datum: 18.02.13 01:23

Jak Vám mohla přijít upomínka pro neplacení pojistky, když jste pojistku řádně ukončil?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.