Vyhružky kvuli ojeteho vozidla

Od: Datum: 14.02.13 20:08 odpovědí: 7 změna: 14.02.13 21:41

prodal jsem ojete auto smlouva byla sepsana že kupující byl seznamen se stavem vozidla a niní po 3 dnech mi chce auto vratit že odstupuje od smlouvy pry to je šrot a neustale mně otravuje doma a pořad tady zamnou jezdí nevim co snim mam delat


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jardino555*
Datum: 14.02.13 20:20

o co konkrétně jde?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 20:29

Dobrý večer,

záleží,jak byl kupující s tím stavem seznámen.Pokud jste případné závady měl uvedeny v kupní smlouvě,pak bych se ničeho nebál a ať si klidně otravuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 20:31
avatar

totálně ho ignorujte a budte v klidu pokud překročí ůnosnou mez či by vás napad volejte policii *cteni*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 20:32
avatar

Odkud prosím zhruba jste? Severní morava?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 20:56
avatar

Zákon č. 40/1964 Sb., občanský zákoník
§ 596
Má-li věc vady, o kterých prodávající ví, je povinen kupujícího při sjednávání kupní smlouvy na ně upozornit.
§ 597
(1) Jestliže dodatečně vyjde najevo vada, na kterou prodávající kupujícího neupozornil, má kupující právo na přiměřenou slevu ze sjednané ceny odpovídající povaze a rozsahu vady; jde-li o vadu, která činí věc neupotřebitelnou, má též právo od smlouvy odstoupit.
(2) Právo odstoupit od smlouvy má kupující i tehdy, jestliže jej prodávající ujistil, že věc má určité vlastnosti, zejména vlastnosti kupujícím vymíněné, anebo že nemá žádné vady, a toto ujištění se ukáže nepravdivým.
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 14.02.13 21:37
avatar

To Nestastnik a Ernie *palec*.

Záleží jak jste sepsal smlouvu a jak kupující byl seznámen se stavem!

doplněno 15.02.13 10:00:

To Erni-ale pohotově jsi to sem dal!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.02.13 21:41
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.