Pneu Wanli

Od: Datum: 14.02.13 17:56 odpovědí: 9 změna: 15.02.13 09:33

máte někdo zkušenosti s pneu značky Wanli? když se podívám na cenu, tak nevím nevím.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bono*
Datum: 14.02.13 18:19

Na tyto značky bych se ani nedíval, je to ztráta času. Pokud chcete levnou slušnou gumu, je to pouze Matador, pak Barum ...

Ohodnoceno: 0x

Od: olaf71*
Datum: 14.02.13 18:59

já jí ani nechci kupovat,nemám důvěru,ale když čtu, jak jí na některých stránkách vychvalují a že se používá v automobilovém průmyslu jako kvalitní produkt,tak se zde ptám, jestli už má s nimi někdo zkušenost. koupil jsem kola se skoro novými pneu Matador a hned jsem je sundal,ani těm nevěřím. rozhodně nejsem z těch, kteří si dávají na auto levné gumy.

Datum: 14.02.13 19:02

Wanli neznám, neměl jsem s nimi ,,čest´´, ale je to Čína, proto bych se jim vyhnul. Na rozdíl od Bona ROZHODNĚ nedoporučuji Matador - s těmi jsem se trestal na služebáku - a nikdy více, jsou to gumy s velmi malou přilnavostí, zejména na mokru je jízda permanentní ,,vzrůšo´´. Barumky mám na Octávce teď - konkrétně Polaris 3 a taky se těším, až je pošlu na ekologickou likvidaci. Jsou o cosi lepší, než Matadory, chovají se více předvídatelně, ale je třeba dávat si větší odstup od aut před sebou, protože ty gumy prostě drží méně. Totéž v hlubším sněhu. Pokud jdete po levných gumách, byl jsem spokojený s gumami Debica - ty stávají v akci různých hyper super marketů velmi málo. Aktuálně mám na svém Fordu protektory od Vraníka - mnozí ohrnují nad protektory čumák, ale ta guma drží jako přibitá - můžu jen chválit. Na služebák si příštím rokem koupím něco z tria GoodYear, Michelin, nebo Bridgestone - to jsou gumy, které mám vyzkoušené a vím, že se na ně mohu spolehnout. Asi to bude Bridgestone, protože vychází z těch tří nejlevněji a kapitalista mívá záchvaty šetrnosti.

Od: bono*
Datum: 15.02.13 09:33

Továrna Matador před třemi lety kompletně vyhořela. Koncern Continental tam postavil zcela novou, v evropě nejmodernější továrnu na výrobu pneu. To posunulo v kvalitě, nabídce Barum do pozadí, momentálně se v této cenové skupině nedá nic lepšího než Matador zakoupit. O tom, jak si v rámci koncernu předávají tipy pneu, nemá cenu šířit. Co je letos nejnovější zimní guma Continental, je za rok nejnovější Barum, s tím rozdílem, že pro letošek dostal poslední model Continentalu právě Matador.

Datum: 14.02.13 18:57

Asi bych neriskoval, ne vždy je cena tím správným měřítkem.

Datum: 14.02.13 20:51

nevim dle ceho soudite, to ze to je cina neznamena ksunt. pouzivam nankang, drzi jako sviň a je to firma s dlouholetou zkusenosti. co se tyka protektoru tak na favorita kupuji jen protektory, tedy jen zimní, preci jen v zime clovek jezdi pomaleji, vranik muzu tez jen doporucit.

doplněno 14.02.13 20:53:

dobra tak zrovna wanli asi nebudou ok.

http://www.auto.cz/adac-test-…-dil-rozmer-195-65-r15-v-4932

Datum: 14.02.13 20:52

Radeji si par stovek priplatit nez pak skoncit ve svodidlech nebo v protismeru kde se riti kamion. Prece jen uz pri 100km/h je odstrediva sila preumatik dost velka a neni to zadna sranda.

Datum: 14.02.13 21:04

u nás mraky lidí jezdí sava eskimo s3.. já je mám taky a nikdy nezradily.. je třeba gumu vyzkoušet a ne soudit podle toho kde se vyrábí.. já mám čínu letní pneu a až jsem se divil co vše to v zatáčkách snese... to u nějake barumky bych se kulal v příkopě dávno...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.02.13 21:12

Jezdím na všem, co se dá zrovna koupit za dobře. Vždy si osáhám, kam až můžu s danou gumou zajít a dle toho jezdím. Zatím mám najeto v osobním vozidle jen cca 1/2 milionu km. Boural jsem jen jednou ale za to pneumatiky nemohly. Takže za mě bez problémů.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.