Oprava stahování oken u Rendla scénika

Od: Datum: 09.02.13 12:05 odpovědí: 8 změna: 10.02.13 15:24

Zdravím,

můžete někdo poradit,mám Rendla Scénika rv.2001 a u P.P. dveří mě jde okno jen stáhnout ale nahoru mě to nejde,stahování mám v elektrice.můžete někdo poradit než to rozeberu *palec* Díkes za každou radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.13 12:18

začal bych rozborkou přepinače budou vypálený kontakty nebo rovnou jinej

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.02.13 12:24
Jinak na renaultclub.cz je fórum kde ma scenic vlastní vlákno a v něm se dá najít funkční odkaz na PDF- JAK NA TO.
doplněno 09.02.13 12:27: Ale když to dolů motor točí a nahoru ne tak bych souhlasil s minulým rádcem, že je vysoká pravděpodobnost že to bude v přepínači.
Ohodnoceno: 2x

Od: jirkaa*
Datum: 10.02.13 12:18

Z příspěvku není patrné, jestli při pohybu nahoru motor točí nebo ne. Pokud netočí, přikláním se k názoru výše - špatný kontakt. Pokud točí, pak bude poškozené lanko nebo úchytka (obvykle plastový kousek do cca 200 Kč). V každém případě to chce rozebrat - buď spínač nebo obložení dveří.

Jirka

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.02.13 13:07

když se okno spouštělo dolů tak motor točil a dělalo to rechot jako když se zasekává o něco,ale tet už netočí ani dolů ani nahoru,tak to musím rozebret a juknout na lanko... díky za radu Zdeněk

Datum: 10.02.13 13:16

tak to spíš vypadá na ko mechanismu oken pokud to tak bude čeká tě schánění jiného okno se dá prozatím šprajcnout klackem na míru*cteni*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.02.13 14:38

Tak to mám radost *zed* takže vyměnit celé stahování okna? kolik to může stát,hledal jsem to v autokelly ale bohužel nenašel jsem to.

doplněno 10.02.13 14:40:

ještě jak se dá špracnout to okno.

Datum: 10.02.13 14:52

je to jednoduchý sundáš to stahování a samotný okno ve dveřích podšprajcuješ v zavřený poloze správně odměřeným klackem či prknem dělal sem to už několikrát naposled na svý oktě když mi bouchla zadní stahovačka :)

jinak skus mrknout třeba na aukro či Ecat díly nebo mdíly někde to budou mít

doplněno 10.02.13 15:01:

http://www.zbozi.cz/?q=renault%20scenic%20stahov%C3%A1n%C3%AD%20oken&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.02.13 15:24

Díky za radu,našel jsem to ale je to ranec peněz za to,uvidím až to rozeberu co a jak.Ale prkno taky poslouží.*placni*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.