Unik chladící kapaliny

Od: Datum: 03.02.13 16:13 odpovědí: 4 změna: 03.02.13 22:18

Zdravím, přišel jsem na jednu věc u auta, že mi uniká chladící kapalina. Doleji na hodnotu max. a do dvou dnů mám kapalinu o cca 2 Dc méně, poté se stále drží už na stejné hladině, a víc už neuniká, doleji tak 2 dc, zajimavé je, že ubyde jen tak 2 dc a pak už je na stálé hodnotě . je to normální? že zmizí jen tak malinké množství mám to nějak řešit? vše je suché, jak hadice, tak chladič. tak okolo vodnípumpy. diky za vase rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.13 16:24

Na Max se nedolívá, kapalina ohřátím expadnuje, někudy uteče (nejčastěji nejakým přepadem) ven a pak se ustálí. Pokud je za studena mezi max a min, neřečil bych to.

doplněno 03.02.13 16:25:

Řečil bych, že bych to neřešil.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.02.13 19:11

Doplním Ernieho-ne nějakým přepade,ale přetlakovým ventilem ve víčku! Nechte vodu mezi min a max a sledujte hladinu,pkd je OK tak zůstańe stejná třeba půl roku (dle provozu!)

Datum: 03.02.13 21:11

A na jakém autě?

U Favoritů za baterkou teče kohout topení a tak voda teče tak dlouho, dokud není v úrovni onoho kohoutu a to je na nádobce asi na MIN.

Od: pcj
Datum: 03.02.13 22:18

clio II

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.