Jakou nejvyšší rychlost z skůtru 50 ccm

Od: Datum: 26.01.13 19:28 odpovědí: 12 změna: 27.01.13 21:56

Jakou nejvyšší rychlost jste dokázali dostat ze skůtru 50ccm...otevřel jsem variátor a vyměnil jsem výfuk...Jde ještě něco udělat pro znatelné zvýšení výkonu? mám skůtr Peugeot Vivacity sportline 50ccm

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.13 19:49

jasně, třeba lepší palivo, otázkou pak je, kdy nějaká zásadní součást motoru odejde. Nepokoušel bych to.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.01.13 19:54

přemýšlel sem nad laděnou řídící jednotkou, ale nejsem si jist jestli se to za ty prachy vyplatí..

Od: tr
Datum: 26.01.13 19:57

Zdravím, kamarád takovouhle mašinku vylepšil na rychlost kolem 100 km/h, ale jak to Vám raději psát nebudu.

Datum: 26.01.13 20:03

ale jo! jen povídej :D

Datum: 26.01.13 20:45

kamoš měl poladěnýho skůtra a dal s tím i 120km/h ale převrtal ho na 70ccm :)

Datum: 26.01.13 21:30

to se mi nezdá reálné! 50 nejde převrtat jen tak, a pístu musí odpovídat větší válec klikovkaatů atd. a vyšší výkon se nepodílí na zvýšení rychlosti sám o sobě, ale dělá to také jinak odstupňovaná převodovka. To že jede 70ccm 120 je podle mě technický nesmysl. Možná tak leda při pádu z vrtulníka.

Datum: 26.01.13 21:34

jsi mladý a těžko pochopíš mě. ale měl by ses zamyslet nad smysluplnností své práce. Z mixéru závoďák neuděláš. MJ.výkon seti zvýší jedna dvě tvrdým odlehčením motocyklu (pokud to jde) kdy na jednotku jeho váhy pak připadne větší poměr výkonu ku váze. Přípdně snížením odporu vzduchu - proto mají závodní stroje lehké kapotáže,nemají budíky baterie klaksony velká zrcátka a podobně.

Od: mech
Datum: 26.01.13 22:01

cca 80km/h a do vrchu , aleto jsem musel běžet vedle *cert* mouchy *cteni*

Datum: 27.01.13 13:13

Pokud chceš zvýšit výkon,tak prodej a kup výkonnější! Je to jen padesátka a i když rekord je někde u 250km/hod u této kubatury,se seriovým strojem poneúpojede více než je lostrukční rychlost!Max pkd by šlo tak výměna rozety jak se dělalo na pístech,ale pak je to o něčem jiném-na rovině či z kpce třeba kilo a do kopce se ploužit rychlostí pomalé chůze!

Datum: 27.01.13 21:06

rozetu bych měnil jedině do pomala=do síly.Do rychla se přetěžuje spojka a motor.

Datum: 27.01.13 21:56

Co to bylo za skútr, že s 50 ccm jel 250 km/h? Nějak se mi to nezdá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.