Octáva 2 dagnostika

Od: Datum: 20.01.13 20:16 odpovědí: 3 změna: 21.01.13 00:18

kde zjstim uplnou servsni historii? třeba stočené km a nebo že ej neco v nepořádku? v autorizovaném servsu? a kolik za to dám?


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.13 21:11
 
avatar

zodpovědně nikde ...každý kdo má alespon SuperVag a výš,dokáže poladit serv.historii k obrazu svému a ani v továrně(M.B.) nepoznají zásah...Takže stačí před každou návštěvou servisu taková "úprava" a servisní historie dle VINu si jede svůj život odlišný od reality...Prostě nejlepší je spoléhat na skutečný reálný technický stav-stejně jako to bylo před více jak deseti lety-auta se kupovala podle toho jak opravdu vypadají,co mají za sebou a ne podle toho co mi vyjede Cebia,načte (i třeba poladěná)ŘJ...atd.

 
Datum: 21.01.13 00:00
 
avatar

uplnou servisni historii asi ne ale pamet zavad (jestli myslis toto) by mel nejspis zvladnout vypsat kazdy kdo ma diagnostiku ;)

 
Od: buky*
Datum: 21.01.13 00:18
 

Jen si nenapsal, že přečíst a taky SMAZAT závady umí i nejzákladnější WAG. Snad nemyslíš, že když někdo překope najeté km v jednotce, a jiné tak tam nechá případný načtený závady? To snad ne! Bude tam max. závada, co by se případně načetla někdy potom! A hlavně tazateli šlo spíš o to, co to má opravdu najeto atd.*modla*

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.