Poplatek za depozit

Od: Datum: 14.01.13 12:13 odpovědí: 7 změna: 04.06.14 15:02

Mám dotaz ,spz v depozitu cca jedenáct roků, kolik bude činit správní poplatek (tuím kdy lo do depo tak říkali při vyzvednutí 100kč) při vyjmutí či jakémkoliv jiném úkonu (konkrétně trvalé vyřazení)?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.01.13 12:17

při trvalém vyřazení zaplatíte 800,- jakoe převod-ačkoli reálně nic nepřevádíte,auto u asi neexistuje-nebo ano? Kadopádně monost depozitu zatím stále je-nechal bych to tam "spát",případně odhlásil na Nguyena Minh Trac,trvale Hanoi,Vietnamská soc.repuplika(ivnostenský,obchodní...) a je to-ten úkon(odhláka) je zdarma a lze i v depozitu...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.01.13 13:09

To Erikch-převádět nic nechci,chci zruit-trvale vyřadit ,jde o auto RV 1985 motor a 1991 kastle!které ji fyzicky neexistuje.

Od: nu*
Datum: 14.01.13 16:37

dočasné vyřazení bylo dnem 1.7.2006 novelizovanou vyhlákou omezeno na 12 měsíců, s moností prodloueno o 6 měsíců / zákon nespecifikuje kolikrát po sobě lze depozitum prodlouit)

Dřívějí právní úprava nespecifikovala délku doby dočasného vyřazení, a správní poplatek byl vyměřen v té době ve výi podle platné legislativy...v minulosti se platilo např. 20,- Kč nebo 10 Kč a polatek byl konečný...

Kadému kdo bude tvrdit opak sděluji, e na kadého se musíme dívat z hlediska legislativy, platné v té době...kdo dal do depozita auto v roce 2001, zapaltil 10 Kč a tento stav můe trvat věčně...není tedy nutné auto trvale vyřazovat, dokud to zákonodárce neuloí novelou zákona...proto zpětné doplácení poplatků u vozidel dočasně vyřazených před 1.7.2006 není moné, po této době to moné je..

Ohodnoceno: 2x

Datum: 14.01.13 16:58

Nu děkuji za odpověď.

Pro info jde o seat Ibiza 1,7GLD rv1985 (motor) a 1991 (kastle)(mimo jiné věčně se sra... take kdy prsaklo zadní listové pero tak se zničila celá zadní část (oprava neměla smysl) a bylo to poblí vrakáče,tak lo tam a chtěl jsem sehnat totoné proto nezruil ale dal do depozitu!

doplněno 28.01.13 22:24:

Dnes jsem se dokopal a došel zrušit-na základu zániku nešlo ,ale protože poslední STK byla v 2003 ,před přijetím zákonu o ekolikvidaci , šlo to na čestné.A jedno kladné zjištění-po změně vedoucího odboru se změnilo i jednání s úřednicemi na odboru!

doplněno 28.01.13 22:26:

Ještě jsem zapomněli když bylo v depozitu deset let tak neplatil ani koruna,přesně jak psal Nu*palec*

Datum: 04.06.14 11:02

Dobrý den.

Mám podobný problém.

Vůz r.v.1992,byl dán do depozitu 2012.

Vozidlo již fizicky neexistuje(rozebráno na díly,zbytek kovošrot).

Při uložení do depozitu zaplacena částka 100,-kč.

Jakým způsobem pokračovat,abych vůz zcela zrušil.

Nechci,aby mi časem přišla nějaká dlužná platba i s penále.

Děkuji za radu.

Datum: 04.06.14 11:18
Nechte to v depozitu,cíli režimu částečném vyřazeni,v klidu spát...příští rok,datumove se zatím uvažuje o 1.9.2015 vz ikne sice stále režim depozitu,ale už s omezením a následném automatickém vyřazeni z registru-a tobbezplatně...

Datum: 04.06.14 15:02

lantros, nic neřešte, páč bez dokladu o ekologické likvidace ani nic neuděláte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.