Tip autoelektrikář Praha a okolí

Od: Datum: 13.01.13 10:20 odpovědí: 4 změna: 14.01.13 03:57

Dobrý den,

na své felicii mám problém s elektrikou, potřeboval bych revizi elektro, tímto sháním nějakého spolehlivého a ikovného autoelektrikáře v Praze a okolí. Pokuď bude levnějí tím lépe ale není to hlavní kritérium. Preferuji spí kvalitu. Přeci jenom jde o elektroinstalaci. Dám na vae osobní zkuenosti.

Předem děkuji za tipy.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.13 10:25

Osobní zkuenost mám hlavně z tou elektrikou ne z elektrikářem, ale jsem z moravy.

U Feldy se řeí hlavně kostřící body a pojistková skříň.

Pod řadou konektorů je na levé straně pojistkovky závora, která je jistí. Stačí ji posunout doleva o 4m na doraz a pak vekeré konektory poodpojovat. Kadý je jiný, take se nedají poplést. Pak se prostříkají kontakt sprayem.

Tu jistící závorku je potřeba rozhýbat. nepůjde napoprvé. Stačí pocukávat zestrany na stranu, a se pohne. Opět pomůe i na ní ten kontakt spray, který mae.

Kadý technik by to měl zvládnout. Kostřící body se zase uvolní,očistí, stříknou a opět smontují ke skeletu. Vedou k nim hnědé nebo bílé vodiče. Namátko je třeba jeden na kapse tlumiče v mot. prostou u VIN čísla nebo u převodovky nebo za zadním světlem na pravé straně.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.01.13 19:39
avatar

Napite přesně, jaké máte problémy, na základě toho vám poradíme a pak můete lépe zkontrolovat práci toho elektrikáře, jeho si vyberete...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jir33
Datum: 13.01.13 20:03

shořel mi kabel, který vede od spínače obrysových světel ke kostřícímu bodu, bohuel vede do svazku, potřebuju teda zjistit jak na tom elektroinstalace je, popřípadě opravit. Bohuel čas ani znalosti na to nemám, elektrika je zrádná věc a rád bych aby ve bylo v pořádku.

Datum: 14.01.13 03:57

Osobně bych si vymontoval jiný el. svazek z jiné Felicie na vrakáči.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.