Pokuta za rychlost - osoba vzdálená

Od: Datum: 04.01.13 16:26 odpovědí: 7 změna: 06.01.13 10:56

Zdravim,jen bych se chtel zeptat znalych na novy zakon za rychlost a pokuty.


Výmluvy na osobu blízkou končí, nahradí je "osoba vzdálená"

jak to potom staci? Musi clovek nahlasit celou adresu atd-treba v Londyne ,nebo pouze jmeno? To by me zajimalo.Dosti casto jezdim. Zatim mam 0 bodu-vsak to znate-jsou uz i 5 metru za ceduli nebo i pred.Tolerovat by se melo 10%.Diky a preji hezky den..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.13 17:08
avatar

co čtu na netu, tak musíte udat jméno i adresu, aby ho mohli předvolat... že se jim to těžko podaří, to už je jiná věc...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 04.01.13 17:23

Kde jsi vyčetl "tolerovat by se mělo 10%"? Tolerovat se nemusí ani procento, to je pouze dobrá vůle policajtů. A 5m před a za? Tak to tam ta cedule nemusí bejt vůbec. Prostě rychlost platí od cedule k ceduli a ty jako řidič jsi povinen začít brzdit včas, abys u cedule tuto rychlost nepřestoupil. To že to neumíš je tvoje věc, po pár pokutách se to aspoň naučíš.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: gocars*
Datum: 04.01.13 19:23

Omyl, tolerance je daná, a to +- 3%, jedná se o odchylku měřícího přístroje, nad 100km/hod je odchylka +- 3km/hod. Tahle tolerance je daná. Pak záleží na toleranci "měřičů", vím že na dálnici vklidu většina nechá 140km/hod, někdy i 150km/hod.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 17:46
avatar

I soudruh Tržil, vůdce dopravky sám přiznal, že poté, co zatočil s osobou blízkou, bude mít problém s osobou vzdálenou.

Takže stačí uvést, že jste zapůčili vůz osobě:

Hulmiho Ukolen

Seretlakki 18

Vaarlaataa, Finsko

Úřední aparát se s největší pravděpodobností vybodne na to, aby si ušoupal zadek kvůli korespondenci a vezmou zavděk dalšímu z početného stáda ovcí, které se nechají rády oholit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.01.13 18:17
avatar

přesně tak-efektem zrušení institutu "osoby blízké" bude přesně toto,ano auto jsem zapůjčil Thrac Minh Dunovi trvale HANOI,NGUYEN THUONG HIEN, VIETNAM a celý aparát bude tam kde byl dosud...(nechci být vulgární)-ale kdo s čím zachází,s tím také schází...Je zkrátka hezký sedět u monitorů kam.systému,jenže tudy cesta nevede-a jen doufám a přeji si,aby se češi nebáli "osobu vzdálenou" hojně používat (takhle už nás stát dojí až to hezký není)...:-P

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pipa*
Datum: 06.01.13 10:56

A myslíte, že když jim uvedu, že jsem to vozidlo špatně nezaparkoval já, ale kamarád Voloďa Fitipuškin, Krásnaja Plošaď 138/58, Ukrajina , tak oni tam na tuto SMYŠLENOU adresu nic nepošlou? A pokud pošlou a vrátí se jim to zpět jako nedoručeno, tak mě už memůžou pokutovat? Moc se mi tomu nechce věřit, že by to tak nechali...?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.13 23:38

Bezvadné! Jen jsi zapomněl uvést směrové číslo, aby to bylo věrohodnější!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.