Volant z Toleda do ibizy

Od: Datum: 25.12.12 15:49 odpovědí: 3 změna: 26.12.12 14:32

dobrý den,pujde dát tenhle volant z Toleda nebo Cordoby http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSmgSfwEDJXpxNIInFdxZGA77ASeXobZGzbNG3qMhYQc3fP3en0PRy9gKwq

do Ibizy 1997? Viděl jsem že ho lidi mají ale raději se ptám hlavně jestli půjde napojit klakson

díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.12 13:43

v rámci jedné automobilky a zhruba období výroby různých modelů je tisícihran,konus atd. na volantové tyči shodný(jakýkoli rozdíl jsou pro automobilku zvýšené náklady-proto vždy co největší unifikace)-a stejně tak i kabeláž,svorky,konektory na klakson...

Ohodnoceno: 2x

Od: itan71*
Datum: 26.12.12 14:02

Není o čem pochybovat vlastním Toledo i Cordobu a kdysi i Ibizu 3dveř. Tento volant mám v Toledu

Ohodnoceno: 0x

Od: martinxx1
Datum: 26.12.12 14:32

Ok a nebudou nic řikat na STK když mám v techničáku že nemám označení klaksonu na volantu,a pak tam dám tenhle který označení ma?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.