Výkup vozu v AAAauto. Dávají nejvíc?

Od: Datum: 08.01.13 22:35 odpovědí: 12 změna: 09.01.13 23:33

Dobýr večer,

potřeboval bych slyšet nějakou referenci na výkup vozů v AAAauto. Slyšel jsem, že když budu chtít prodat auto, že dávají nejvíce v AAAauto, ale nechce se mi tomu věřit, má s němi někdo zkušenost?

S pozdravem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.13 22:45

Nejvíc nedávají, ale za to celkem ochotně vykupují.

Ohodnoceno: 1x

Od: zuzi*
Datum: 09.01.13 23:33

Na toto jsem náhodou narazil a je to zajímavé počtení pro ty, kteří tam chtějí koupit auto:
Dobrý den, měl jsem tu možnost v AAA Auto Praha pracovat. Nastoupil jsem jako prodejce leasingu. K výběru zaměstnavatele mě přesvědčil určitě v neposlední řadě nástupní plat kolem 50 tis. Kč. Po 14 dnech, kdy jsem měl po úvodním zaškolení udělat svůj první leasing se mi ze sebe a z AAA tak zvedl žaludek, že jsem zákazníkovi řekl, ať tohle opravdu nepodepisuje a utíkal podat okamžitou výpověd ve zkušební době. Proč? Kradená a havarovaná auta s padělanými technickými průkazy, tachometry přetočené o polovinu. Zájemce o leasing se záměrně nechá čekat několik hodin v čekárně leasingového oddělení, aby dostatečně vyměkl a už chtěl jen podepsat smlouvu a ve svém vytouženém autě konečně odjet i přesto, že volných pracovníků, kteří se mu mohli už dávno věnovat, je dost. Po té již podepisuje obrovský štos smluv, kde je skryté navýšení leasingu až o několik set procent (čím více, tím větší provize zaměstnance, který smlouvu uzavírá), zákazník se v podstatě vzdává úplně všech práv vůči bazaru a bazar zase úplně všech záruk a odpovědnosti... Ale zákazník je po celodenním čekání napřed na ploše bazaru a poté v čekárně leasingu už natolik vyčerpán, že to většinou podepíše bez čtení toho nekonečného balíku smluv. A když se náhodou najde někdo, kdo si to přečte a zjistí, co to vlastně podepisuje a ozve se, okamžitě přistupuje speciálně vyškolený další člověk do kanceláře se svým psychonátlakem a případně ještě další a snaží se zákazníka zpracovat, ať smlouvu podepíše, případně snižují navýšení leasingu a odstraňují některé vyložené nechutnosti ze smlouvy. Když si na to ještě dnes vzpomenu, není mi dobře. Asi jsem pocitvý hlupák, ale na tohle jsem prostě neměl žaludek.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.01.13 00:47

To je asi úplně polední autobazar ve známém vesmíru kde vám někdo doporučí nechat svůj milovaný vůz...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.01.13 09:59

buď v klidu , auto bych tam vykoupit klidně nechal ( dobrá cena a vše zaříděj ) ,ale auto bych tam nikdy nekoupil *smich*

Od: ladaadal*
Datum: 09.01.13 10:02

artík má pravdu. Tam jo, odtud nikoli.

Jinak, pokud na to nespěcháš, doporučuju zajít tam, nechat si nabídnout cenu a dát inzerát s cenou o 30-40% vyšší. Vždy se mi to osvědčilo.

Datum: 09.01.13 10:36

V zásadě máš pravdu. Je to opravdu nejvíc. Jen je tam malá nepřesnost.

Úplně nejvyšší cenu ti tam slíbí po telefinu když se na výkup ptáš. Když tam pak přes půl republiky dojedeš tak ti nabídnout úplně jinou cenu. No ale když už jsi tam tak přece zase nepojedeš zpátky takže ho tam i za nízkou cenu než jakou bys dostal jinde nakonec necháš...

Datum: 09.01.13 11:08

Napsal jste to krásně a máto úplnou pravdu. Jejich hlavním cílem, je dostat člověka na pobočku, pak už do Vás budou tlačit a tlačit, až polevíte. Navymýšlí si spostu věcí, proč auto vykoupit za směšnou částku :)

Datum: 09.01.13 11:12

a to je chyba , když mi řeknou cenu po telefonu , tak jim řeknu ok , ale že se nemám jak dostat domu , ať si pro auto přijedou . A když už jsou u nás tak daj co se řeklo v telefonu . K nim nikdy nejezdíme ( teda zatím jen 3x jsem tam prodával )

Datum: 09.01.13 12:56

Nedávno jsem byl v AAA po telefonu mi řekly cenu která byla nejmíň, co bych mohl dostat a po příjezdu do bazaru a dlouhém čekaní byla cena úplně někde jinde na jejich cenu jsem nepřistoupil a jel jsem. To co jsem tam viděl co tam dělají s autama že je tam roztlačeji když nejdou nastartovat nebo stříkají sprej do saní . Davají takovou cenu aby na to byl zisk tak 10-15 tisíc pro ně.

Datum: 09.01.13 13:18

a proč tam jezdíte? Oni chtěj koupit , tak ať si přijedou

Datum: 09.01.13 17:43

Dojedou si pro auto s vyšší hodnotou,myslím nad 100tis/kč, jinak musíte na pobočku.

Do těch 100tis bych řekl že dostanete tak cca 50% eny,co vám zdělí do telefonu ... A pokud na tu cenu přistoupíte a nejste více všímavý, tak z té ceny ještě odečtou cca 2,500kč za služby spojené s přepisem.

Toť zkušenosti ze srpna 2012 ;)

doplněno 09.01.13 17:44:

Po telefonu výkupní cena 50tis ... na místě 25tis a odečtení 2.500kč

Datum: 09.01.13 20:36
Kdysi měli reklamní kampaň že autoa za nejlepší cenu vykupují a za nejnižší cenu prodávají. Když jsem to slyšel tak jsem se musel dlouze smát. Draho koupit a levně pokud možno pod cenou prodat to jsou skutečně zásady hodné dobrého obchodníka. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.