Kancelář pojistitelů

Od: Datum: 01.11.12 15:41 odpovědí: 7 změna: 02.11.12 07:39

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně pojištění vozidla. Vozidlo bylo pojištěno na majitele, který zemřel. Po dědickém řízení jsem poslal žádost o výpověď pojišťovně a ta zrušila povinné ručení . Než jsem obdržel dopis s ukončením , tak vozidlo bylo několik dní nepojištěno a já vozidlo pojistil u jiné pojišťovny , ale až v den, kdy mi přišla výpověď. Teď mi přišel dopis z kanceláře pojistitelů a pokutu za 12 dní nepojištěného vozidla. Zajímalo by mě , jestli je nějaká možnost o odpuštění této pohledávky. Moc děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.12 16:16

šance není , vy jste ukončil k nějakému dni smlouvu a k tomu dni jste si měl udělat smlouvu novou a né čekat na dopis .

Datum: 01.11.12 16:29

Ledaže byste prokázal, že jste těch 12 dnů mezi ukončením jednoho a uzavřením dalšího pojištění vůz neprovozoval.

Od: nu*
Datum: 01.11.12 17:35

to je tak když se lidé nechávají vést za ručičku a čekají, až je někdo k něčemu vyzve...

Datum: 01.11.12 18:45

na odpuštění není šance!

Datum: 01.11.12 21:28

Milane prosím Tě,můžeš někde zjistit jestli se zakládá na pravdě tvrzení,že dokazování je vždy na straně ČKP?Jestli tomu tak je,může tazatel ČKP oznámit,že vozidlo neprovozoval a toto stálo na soukromém pozemku a slavná ČKP by utřela nudli.Dík.

Datum: 02.11.12 07:39

Jiří nemůžu to zjistit, páč se domnívám, že to nikde není uvedenu.

strana A tvrdí X, strana B tvrdí Y, pokud se nedomluví, co je správné, musí rozhodnou soud.

Nemůže to být tak, jak píšeš...

Od: buss®
Datum: 01.11.12 18:56

Jedině jak říká zákon, prokázat neprovozování vozidla, ten je třeba číst. Odpuštění neznááá.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.