Koroze při STK

Od: Datum: 30.10.12 20:45 odpovědí: 7 změna: 31.10.12 15:21

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně možného problému na technické.

Mám mírně zkorodovanej blatník v hraně (u mezery mezi blatníkem a kapotou). Myslíte si, že by to mohl být problém na technické?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 30.10.12 20:49

Jestli tam není ostrá hrana, tak ne. Záleží jak je to hodně a jakej je technik na stkáčku.

Datum: 30.10.12 21:10

Pokud na to neprojdeš, můžeš zajet na jinou STK. Kolikrát to stačí vykytovat zhruba sklenářským kytem-nenatírat-, budí to napohled dojmem, že se na tom pracuje, že se to opravuje.

Datum: 30.10.12 21:41

Stejnou závadu jsem musel do měsíce opravit.

JABRAKA

Od: ladaadal*
Datum: 31.10.12 05:34

kjanik: radíš tady nesmysly. Když už ho jednou vyhoděj, je to v systému a i na jiné STK si přečtou, proč neprošel a budou chtít vidět nápravu závady.

djmadox: když si nejsi jistej, tak to buď oprav aspoň, aby to vypadalo, nebo to riskni. Jediný co se ti může stát, že ti daj STK jen na měsíc a pak budeš muset přijet s opraveným blatníkem a zaplatit něco málo navíc.

Od: jarda3*
Datum: 31.10.12 06:31

Co to je mirne zkorodovanej? Pokud to neni prohnily durch (dira nebo hrana) tak to je STK fuk. Pokud je, staci zaplacnout jakymkoli kytem co se tam ten den udrzi a nebude tam ostra hrana...

Datum: 31.10.12 11:58

Dobrý den. Zkuste vložit fotku. Já mám zkušenost, o kterou se s Vámi podělím, byť není úpně z technické. Na autě jsem odstraňoval mírnou korozi na zadním blatníku a obrousil jsem to až na kov. Jenže už jsem neměl čas to stříkat barvou a tak jsem pár dní jezdil jen tak bez barvy, takže kov byl vystaven vnějším vlivům. No a samozřejmě pršelo a přes noc to zrezivělo ještě daleko víc, ale opravdu jen na povrchu, takže jsem to pak večer smirkem přejel a nastříkal a bylo to v pohodě. Ale chci Vám říct to, že jsem po té noci, kdy pršelo jel autem někam za Prahu a stavěli mě policajti a říkali mi, ať si to hned přestříkám, že bych mohl mít velké nepříjemnosti. Nechali mě být proto, že jsem se s nimi dal do řeči a chvíli jsme se bavili.

Od: jarda3*
Datum: 31.10.12 15:21

Asi slusny oddil ti policajti, leda ze by byla rezava vic nez pulka auta a nesedela barva ;) Nebo mozna mysleli, ze to proste behem zimy shnije cele

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.