Krádež auta v polopřevodu

Od: Datum: 30.10.12 19:12 odpovědí: 3 změna: 30.10.12 21:12

Dobrý den,

bylo mi ukradeno auto v polopřevodu. Za auto ještě nebyla uhrazena ekodaň. Budu muset platit ekodaň i když mi bylo auto ukradeno? A jak mám přesně postupovat s pojšťovnou a zrušením auta? policajtí mi nic neřekli.

Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.10.12 19:16

to je ale "náhoda"...Tím nechci nic naznačovat,ale je to elegantní způsob jak se zbavit stzaré vrány...Každopádně ted budou "pomocníci" jakože dva měsícee pátrat(ačkoli samozřejmě v reálu žádné pátrání probíhat nebude) a pak vydají usnesení o "ukončení" a odložení věci...Pžihlaste se,pokud vám nebude doručeno usnesení, a až na základě tohoto usnesení lze vyřadit-ovšem s protokolem o ohlášení krádeže vozidla už lze ukončit povinné...

Datum: 30.10.12 20:16

misi,

Budu muset platit ekodaň...jsem přesvedčen, že nikoliv, pokud doložíte protokol od policie. Doporučuji položit dotaz na Vaší evidenci vozidel, kde budte vozidlo dohlašovat.

jak mám přesně postupovat s pojišťovnou... s protokolem od policie dojdete zrušit pojištění

zrušením auta...s protokolem od policie na evidenci vozidel, dohlásíte na sebe za 800Kč a vyřadíte.

Od: nu*
Datum: 30.10.12 21:12

na evidenci vozidel jste se měl dotavit v momentu kdy jste hodlal vozidlo provozovat...důležitý je protokol od policie, tedy úřední záznam...evidence vozidel neeviduje odcizená vozidla, to dělá policie, neřeší pojištění ani neruší odcizená auta. A protože auto není na nikoho registrováno, nemůžete tam ani žádat o cokoliv jiného...můžete si tam jít popovídat a zdržovat další lidi čekající ve frontě..nejlepší je to v Po a ve St v půl desáté dopoledne, a ve tři odpoledne...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.