Povinný ručení - jak přejít k jiné pojišťovně

Od: Datum: 29.10.12 11:43 odpovědí: 11 změna: 29.10.12 18:44

dobrý den je možné zrušit povinný ručení končí mi 3.11 a přejít k jiný pojištovně děkuji*ee*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.12 11:45

jasně předlož kupní smlouvu a oni ho zrušej

Ohodnoceno: 2x

Od: jk82®
Datum: 29.10.12 11:50

děkuji nebo zkusím je útáhnou na lepší cenu .

Od: olaf71*
Datum: 29.10.12 11:52

tak to se mi přesně povedlo. snížili mi pojistku o tisícovku, stačilo se jen zeptat jestli to jde a šlo to

Datum: 29.10.12 12:25

zkusím to, ted jsem si to přepočítal od stejný pojištovny nyní 5200 2651s bonusama uvidíme co na to pojištovna

Datum: 29.10.12 11:51

pokud myslíte fiktivní kupní smlouvu, tak údajně si to pojišťovna prověřuje. sám pojišťovák mi poradil dát SPZ do depozitu.

Datum: 29.10.12 12:01

no a co? Kupec si to prostě rozmyslel a je to . Běžnej postup .

Datum: 29.10.12 12:12

i tak by to šlo

Datum: 29.10.12 11:50

teďka už je pozdě měl jste ho vypovědět před 6 týdny, ale je tu finta jak se to dá udělat, zajit se značkama na městský úřad kde je odbor dopravy, stačí značky dát do depozitu na jeden den stojí to tuším 100 kč zrušit pojistku, že jsou značky v depozitu a další den zajít na pojišťovnu udělat novou pojistku a vyzvednout značky z depozitu*frajer*

Datum: 29.10.12 18:29

nikdy není pozdě-lze to(systém nás nutí trošku kličkovat-a to nejen u povinného ručení-ale my češi jsme šikovní...*smich*) takže tradá jakože kupní smlouva-po ověřování(dotaz na ČKP a následně registr) se třeba Kooperativa cuká(zkouší jakože smlouva běží dál),ale stačí jim písemně vysvětlit,že změna vlastnictví věci(čili i automobilu)mezi 2 a více fyz.osdobama probíhá v souladu se zákony na základě kupních smluv-ne zápisu v registru,takže pokud v pojištovně nemají zaměstnanci elementární znalosti platné legislativy-asi by to akcionáře (vlastníky) moc nepotěšilo a je třeba se obávat o jejich pracovní místa,na něž je dalších x desítek adeptů...Přesně v tomto duchu s pojištovnou komunikuji(v takovýchto případech) a ještě se mi omluví za "obtěžování"...

Datum: 29.10.12 18:44

už se mi ozvali byl nám přeposlán Váš požadavek na přepočítání smlouvy povinného ručení abychom se domluvili na schůzce a
předělání této stávající smlouvy platnost 3.11
S přáním hezkého dne vaše kooperativa pak že to nejde

Od: buss®
Datum: 29.10.12 11:52

Viz podmínky, tam jsou možnosti.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.