Povinnost STK v USA?

Od: Datum: 26.10.12 19:11 odpovědí: 7 změna: 27.10.12 11:24

Zdravím všechny a chtěl bych se zeptat, zda ví někdo, jestli se i v USA dělají povinné technické kontroly jako u nás?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.10.12 19:14

Ne nedělají.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.12 19:17
avatar
Así je to stát od státu trochu jiné. Mě spolužák psal že u ních mají jenom emisní známky. jako obdobu našich emisí. technickou ne.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: dexx®
Datum: 26.10.12 19:22
avatar

Někde dělají STK i emise, někde jen jedno z toho, někde vůbec nic, je to stát od státu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.12 22:53

nedelají respektive nejsou povinné dělat ale maj to tam trochu jinak s případnýma nehodama, a pokud by nekdo zavinil vážnou nehou a mohl za to technický stav automobilu kde není udělaná Technická tak mu to dají všechno vyžrat a dostane pokuty mnoho násobně vyššíší nedej bože by s tim nekoho zabil tak pujde sedet až s černa ale pokud jsi ji nechá udělat má potvrzení tak to bude mít vše mirnější jak pokutu tak připadný krminal protože by kvuli tomu technickýmu stavu šli za pracovníkama STK kde byla prohlídka provedena :)
takže jen blbec by mohl i kdyby tady povolili na svoji zodpovednost bez Technický jezdit pač znám případ kdy chlapek vyjel z STK a jel předemnou a po 5 km mu upadlo kolo naštěstí nikoho nezranil jen nadával proč se to vše dělá když to neprohlídnou pořádně, ale kdyby se to nestalo mimo obec ale v pobci a to kolo vletelo třeba v 50 Km za hodinu do nějakýho kočárku z dítětem tak sice by si to vyčítal to jo ale nemohli by mu za to nic udělat pač by měl na to papíry ;) a chyba by bylo v těch pracovníku na STK. jednalo se o ford mondeo rok 2000 a je to už asi 5 let.. takže já i kdyby to povinný zrušili jezdím nadále na STK ;) těch pár korun mi za to nestojí ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lll*
Datum: 26.10.12 23:13

V Kalifornii nedělají. Je to čistě na zodpovědnosti řidiče s čím jezdí.

Stejně tak neexistuje, aby Vás policajt zastavil bez příčiny a udělal Vám zkoušku na alkohol. To smí udělat pouze v případě nějakého porušení předpisů.

Naopak daleko přísněji je tam řešena přednost chodce na přechodu. Řidič nesmí vjet na přechod, dokud je chodec na přechodu. Takže žádné přejíždění pat chodcům. Hezky musí počkat až chodec přejde silnici, pak se smí teprve rozjet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 27.10.12 01:28
avatar

Tak když se podíváte v TV na MTV na pořad Pimp my ride, případně na JOJplus kolem půl paté odpoledne na Vytunuj mi fáro (to je to samé s dabingem), tak vám musí být jasné, že STK je pro ně sprosté slovo.

Co tam někdy jezdí za vraky, to zůstává rozum stát.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nu*
Datum: 27.10.12 11:24

to nejsou vraky ale žádané veterány, i když na Kubě je to ještě lepší

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.