Jak se zbavit polopřevodu auta

Od: Datum: 23.10.12 12:09 odpovědí: 3 změna: 23.10.12 21:44

Dobrý den,

před několika lety jsem si na sebe na pár dní nechala přepsat auta,které jsem vlastně ani neviděla,,důvěra,,...udělala jsem chybu.Pak jsem s dotyčným podepsala kupní smlouvu , že si odemně auto kupuje,ale na úřad už nedošel, zavřeli ho a teď ,i když je venku, tak semnou nekomunikuje.

Nemám auto, ani techničáky, ani značky, prostě nic,jen tu kupní smlouvu a na úřadě jsem psaná v polopřevodu.Chci se toho jmenovitě zbavit a nevím jak mám pokračovat.A nevím, co pojišťovna...

Na úřadě mi řekly, že to mám přepsat zpět na sebe, donýst značky a papír o likvidaci a zruší se to, ale nemám ty značky...

Tak mě napadlo zajít napolici, nahlásit to jako krádež a pak by to mělo jít nějak zrušit...

Předem děkuji za radu a odpověď.S pozdravem Matoulková

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 23.10.12 12:14

prodejní smlouvu uschovat a nic neřešit, polopřevod je jen evidenční úkon, který nic neznamená...to že dotyčný neřeší nic je jeho problém, zavedené polopřevodů s nedotažením registačního úkonu do konce je probléme státu...|Váš ne...Povinnosr registrovat má ten, kdo vozidlo hodlá provozovat...pokud jste nehodlala auto provozovat, ale prodaladál, nemáte žádné další povinnosti...

Chodit po úřadech a řešit neřešitelné je nesmysl.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.10.12 20:23

poslechněte nu, jen dodám, nechoďte na policii. to by mohlo být pro Vás pak problém. Podvod se stále trestá!

Ohodnoceno: 2x

Od: 1313
Datum: 23.10.12 21:44

Děkuji za odpovědi.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.