Středící kroužky

Od: Datum: 19.10.12 07:35 odpovědí: 6 změna: 26.10.12 15:52

Zdravím na aukru jsem koupil gumy na auto a byly při tom i disky, disky mají stejný rozměr jako moje, ale jenom středová díra je větší o 4 mm můžu použít středové kroužky nebo se to týká jenom alu kol, podotýkám, že mám plechové. Díky za názor.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 19.10.12 08:35

Použít je můžeš, ale bez nich se taky nic nestane. Šrouby jsou kuželový, takže ti kolo vystředěj sami, jen se bude kapku hůř montovat.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.10.12 08:40

jo jasné ale jestli při větších rychloste se mi nebude třepat volant

Datum: 19.10.12 08:44

Nebude. To by ten kroužek nezachránil, drží to na šroubech. Potažmo - kroužky jsou plastový. 4xM12 (nebo 10) s kuželovou hlavou by rozmačkalo i kovový kroužek, ten plast tam je jen kvůli montáži.

Ohodnoceno: 2x

Od: vondr
Datum: 26.10.12 15:52

Dobrý den. Mám asi stejný problém jako mnozí tady z vás. Koupil jsem plechové disky. Vše sedí až na středovou díru. Koupil jsem 5 1/2 a na autě má mít 5J. Při kupování mě bylo řečeno že to neva. Takže se chci zeptat jak je to.

Od: krouzek
Datum: 20.10.12 13:23

Vymezovací kroužky jsou určené pouze pro litá (alu) kola,

plechový disk musí být vždy přesně vrtaný na konkrétní auto.

Doporučuji tyto disky prodat a koupit ty co tam patří...

Datum: 22.10.12 06:14

Nevidím jediný důvod, proč prodávat. Dist vystřeďují šrouby, nikoli středová díra. To by musela být tolerovaná a po týdnu by už nešel disk ani sundat.

Normálně to nasaď, nemusíš mít z ničeho strach.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.