VW Golf IV TDI za 55 tis?

Od: Datum: 17.10.12 11:08 odpovědí: 3 změna: 17.10.12 12:07

Caute lidi mám takovej dotaz momentálně so poohlížím po nějakým autě. A narazil sem na jednoho golfa je na přihlášení dotažen z DE za 55 tisíc . Ale se všema poplatkama mi to příjde pořád málo, jelikož golf se pořád pohybuje docela vysoko cenově. Tak co an to říkáte přidávám odkaz.

Ještěš když sem zažádal o fotky interiéru tak sem si všiml že tam má klasický kličky na stahování oken, ale i elektriku udělanou. Což mi příjde trošku divný.

http://www.sauto.cz/osobni/de…gen/golf/11523427?goFrom=list

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.10.12 11:11

klikni si na skušenosti majitelů nepíšou tam zrovna hezky*blee*

Od: diego*
Datum: 17.10.12 11:53

to sice jo, ale ty komentáře nejsou asi ktomu autu, protože jsou u veškerých inzerátů právě ty samý

Od: nu*
Datum: 17.10.12 12:07

divné auto nekupovat...čtyřkový golfík s motorem TDI 66 nebo 81 kW je dobré auto,jen troxchu menší než srtovnatelná Oktávka 1U...z německa bych si ho klidně dovezl, ale na s-auto bych nikdy nic nekupoval...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.