Odvlhčovač do auta

Od: Datum: 16.10.12 09:27 odpovědí: 11 změna: 31.08.14 16:29
zdravím,ráno sednu do škodovky a sedačky byli dost provlhlý,auto bylo provlhlý z venku existuje nejaky odvlhčovač do aut?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.12 10:43

Dobrý den. dejte si tam tabletu ceresit, normální odvlhčovač :)

Ohodnoceno: 0x

Od: shademan
Datum: 16.10.12 10:54
díky mam,ale moc to nepomaha:(
Datum: 16.10.12 10:44
kamoš říkal,že se toho zbavit moc neda,tak nevim no?
Datum: 16.10.12 11:02

já mám ve své stopětce r.1980 docela sucho, nazatíká ti někudy dovnitř?

Datum: 16.10.12 16:23

nezatíká nikde*nevi*,ctj docela sucho?*smich*

Datum: 16.10.12 17:27

nějaká ta vlhkost vzduchu oproti "novým" autům tam cítit je, ale že bych měl provlhlé sedačky a všechno bylo navlhlé, to ne :)

Datum: 16.10.12 22:11
toš ještě se to da,nejhorší to je ráno,přes den už vpoho:)
Datum: 17.10.12 07:06
dnes už tak provlhly nebyly:),aspon že už nemam problém škůdku nastartovat,když je vlhko
Datum: 16.10.12 16:35

Musí nekudy zatíkat protože není možné aby bylo v autě až takové vlhko možná je to místem kde je nemáte v garáži hodně nadměrnou vlhkost jinak odvlhčovač do auta no ten by se lišil od normálního pouze držákem kupte si normální odvlhčovač do bytu a prodávají se různě silné tablety (případně jsem měl i s jakým si pytlem čehosi to odsává vlhkost lépe)

Od: man*
Datum: 29.08.14 09:36

Obvykle do aut teče těsněním kolem dveří, což může být nepravděpodobnější příčina. Odvlhčovačů do auta jsem zkusil několik, protože jsem parkuval ve vlhké garáži a časro jezdím na hory. Zkušenosti:

- ceresit - tablety, které jímají vodu a rozpustí se. Funguje, ale v autě pak máte nádobku s vodou, cestující mi ji nakonec rozšlápli. navíc musíte kupovat stále nové tablety za stovky

Tyhle ostatní jde vysušit a opakovaně použít

- Dump off - sypká hmota v sáčku 25 g. Nefunguje, sáček je asi moc malý nebo nevím proč.

- Pingi - sypká hmota v sáčku . Funguje, ale sáček se neustále povaluje v autě, nakonec se mi rozsypal.

-ThoMar Air-Dry - velký pytel sypké hmoty. Funguje. Pytel je ale velmi velký a po odvlhčení je mokrý i uvniř. Dělala se pod ním plíseň.

- Foggystop - sypká hmota v sáčku z pevné látky. Funguje asi nejlépe. Má suchý zip na připevnění, používám ho dodnes. Indikátor vlhkosti, který je k tomu navíc přibalen ale není moc přesný. (ostatní odvhčovače ale nemají žádný)

Od: veslyjan*
Datum: 31.08.14 16:29
to je fakt. Dump-off odvlhčovač je saček maly jak bývá u elektroniky a nefungoval mi. Ten Foggystop zkusim a napišu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.