Lifan 125 problém s motorem?

Od: Datum: 13.10.12 01:21 odpovědí: 3 změna: 13.10.12 09:15

Zdravím. Když nakopnu svého Pita a přídám více plynu tak se mi jako by dusí, z vyfuku to bublá a občas šlehaji plameny a z přiruby jde takovej divnej zvuk jako kdyby to šlo misto do vyfuku do te přiruby... Trisky v karbcu jsem čistil.. Zkoušel jsem taky oddělat hlavu a od te doby se mi nějak zmenšil kompres (startovaci paka lze protlačil mnohem snáz než předtím) Těsnění všude v pořádku nikde neprofukuje. Děkuji za jake koliv rady :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: watta97*
Datum: 13.10.12 08:33

Dobrý den nevim co je to za motorku ani nevim jak vypadá ale u mej jawy ČZ 125 když mi to střílelo do vejfuku a do karbece a dusilo se mi to při přidání plynu tak to vždy bylo buď svíčkou a nebo cívkou. Šlo to našlápnout vždy pěkně ale občas to střelilo do výfuku nebo do karbece ale jak jsem chtěl jet tak to jelo tak 30m a pak to zdechlo a už jsem to ten den nenakop až ten další den ale to udělalo to samé 30m a konec :D. Akorát nevim jestli to může souviset s tou kompresí jako trošku mě vždy komprese ubylo ale že by to bylo nějáko hooooodně výrazný to nevim.

Od: ladaadal*
Datum: 13.10.12 08:46

No jestli jsi měl dole hlavu a máš nižší kompresi, tak je někde chyba a ta může souviset s tím střílením. Nejdřív najdi tu chybu s kompresí.

Od: ar*
Datum: 13.10.12 09:15

"občas šlehaji plameny a z přiruby jde takovej divnej zvuk jako kdyby to šlo misto do vyfuku do te přiruby" seřídit předstih.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.