Do kolika měří policejí radary?

Od: Datum: 08.10.12 17:09 odpovědí: 19 změna: 09.10.12 14:46

Mám na Vás otázku, ve 3 ráno jsem jel po dálnici s novým veteránkem Renault 5 Turbo 600HP, jeli jsme něco přes 260 Km/h (dle tachometru i GPS) a doma jsem si z kamerového záznamu všiml, že jsme jeli i kolem r36, která byla zaparkovaná u nájezdu na dálnici, ale nikdo nás nezastavoval a tak se ptám co se stalo? res. stane? Měří jim to vůbec takovou rychlost a pak proč se za námi nevydaly?

Nerozumím...

P. S. Asi mi to nebudete věřit, ale normálně jsem opravdu slušný řidič a již 18 roků jezdím bez nehody! A podle předpisů, ale povedlo se mi splnit velký sen a prostě když po dálnici jelo jedno auto za 5 minut, tak jsem to riskl...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.10.12 17:11

no ty pasaty měří do 305 km za hodinu co je mi známo ;)

doplněno 08.10.12 17:18:

nicmene hldika si vás třeba všimla, ale při 260 nereagivala protože by se za tebou musela hnát s passatem peknej kousek aby tě dohnala jen o 41 km větší rychlostí ;) navíc třeba to bylo fakt v miste kde si nikoho neohrozil atd, tak to nechaly bejt..
ale i tak jste blázen ve 3 ráno co takový srnky, prase? by jsis asi pekne rozbil čumak ;)

Od: itan71*
Datum: 08.10.12 18:16

@rapid záleží které prase

Co by tam mohlo být nebo tam bylo (jelo)

Datum: 08.10.12 18:25

jojo asi tak nejak ;) já nikomu nic zlýho nepřeju ale pokut si nekdo nedáí řict tak at blbe skončí ale skončí sám bez toho aby nekoho vzal s sebou..

Od: gue
Datum: 08.10.12 17:41

Nelbí se mi, co jste udělal a přál bych si, abyste v sobě našel slušnost, a omluvil se za to.

Datum: 08.10.12 17:46

Pokud vím, tak R36ka musí být v pohybu, aby mohla měřit. Takže, když stojí = neměří. Nepřeju nikomu nic špatného, ale sám sobě i ostatním přeju, abychom Vás nikdy na silnici nepotkali...Neznamená, že řidič, který sešlápne plyn na podlahu je řidič dobrý...

doplněno 08.10.12 18:52:

Ano, chápu, že jel dotyčný pán tak rychle, ale při stavu českých dálnic a bezohlednosti českých řidičů tento styl jízdy beru jako hazard. V Německu ne. Ale v Čechách každý třetí na dálnici nekouká do zrcátek...A kor ve tři ráno

doplněno 08.10.12 20:01:

To Promon: Ve světě motorů v srpnu tuším, byl článek o policejních passatech a tam psali, že ty staré passaty měřit při stání neumějí, kdyžto ty nové ano...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.10.12 19:41

To cobrak - no to se možná podivíte, ale passaty měří i v klidu. Konkrétně v pátek jsem viděl zaparkovanou stíhačku s poldíkem uvnitř kousek od Novomlýnských nádrží na takovém šikovně zašitém plácku a o cca kilometr dále ,,likvidátoři´´ s Octávkou kasírovali.

Je ovšem možné, že Ti dotyční buď neměli zapnutý radar ( i když skoro tři kila pozná i okem) a nebo se jim nechtělo honit se. Je ale i varianta, že to pouze nafotili.

Od: au1
Datum: 08.10.12 17:59

jééé tak ho nechte, ne? spousta lidí občas zkusí, co to auto dá... neobhajuju tenhle hazard, ale sami si každej sáhněte do svědomí, jestli jste někdy nejeli rychleji

Datum: 08.10.12 18:35

já -narozdíl od ostatních nezávidím(i když sakra jo),ale gratuluju-takovýhle vzácný(a sakra hodně drahý-za takovýhleho rendlíka by byl velmi pěkný baráček) kousekk je fakt raritka-a každý kdo zde moralizuje bohužel (pro něj) neměl možnost se svézt v takovýmhle letadýlku...To prostě člověku nedá a musí to prubnout(chápu to)-no a co se Pašíka týče-než by se vůbec rozjel,tak je Rendl někde x kilometrů fuč-mimoto oni se (hlídka pilotující R36) moc nepouštějí do podobných "soubojů"-jednak z titulu,že kdyby někde Pašíka "rozštípali",tak se díky spoluúčasti nedoplatí a mimoto upřímně nejsou to žádní Vattanenové...Známý-s novou 7kou Bafíkem(4.0 8V) je takhle občas "provokuje" a odpadávají už kolem 220-víc už prostě nezvládají...Takže bych byl vcelku v klidu(nicméně raději udělat výlet k sousedům do SRN-už jen kvalita dálnic tam a tady-nebe a dudy)Jen tech.dotaz na R5 Turbo-od koho je to laděný-600 koníků už je sakra hodně a žádá si nemalé investice do techniky...? Nevím zda to bude ostatní zajímat,ale je to unikát a osobně mně podrobnosti zajímají...

Datum: 08.10.12 18:25

renault5 je to sice malé prdítko některé až moc živé ale přemýšlel jsi nad tím co by se stalo v tak starém autě když menší součástka uletí? Peugeot 205 je taky pěkné prdítko ale bourat v tom bych nechtěl.

Raději si zasportuj na nějakém tuning srazu tam jsou sprinty a tam se dovíš co je tvůj R5 zač.

Taky si umím přišlápnout na plyn ale musím hooooodně daleko do předu vidět co se děje na silnici a za dobrého počasí, jen jsem ještě nejel 260

Datum: 08.10.12 18:45

itan71-viz.shora.chápu,že ti to asi moc neřekne-ale za podobné rarity se dnes platí desítky až stovky tisíc EURO-za jednoho takovéhleho Renaulta máš pomalu vilu na Haunspalce-nebo třeba 5 ks nových Oktávií-jenže u těch Oktávek cena bude jen padat-u Rendla 5 maxi Turbo jen stoupat(a P 205 turbo-mrkni na zahraniční servery-pod 80 000 ,-Eur jí nekoupíš-přitom třeba 26 let starý stroj-to jen pro ilustraci,abys věděl...) Dodnes lituju,že jsem kdysi prodal P 405 T16(to je ten skoro stejný motor jako v P 205 turbo-předchozí zmínka)-dnes nezbastlená nejde sehnat pod 17 000,-Euro(přitom 16leté auto-ale prostě raritka) No akdyž už máš to štěstí a něco takovéhleho vlastníš-nedá ti to občas "neprubnout"-to lze ale pochopit pouze v tom případě,že tu možnost máš-s Oktávkou to prostě nezažiješ...

Datum: 08.10.12 18:55

To Erikch-JJ.je to skost zrovna tak jako zmíněná 205T16! Jo tuhle byla k mání v bazaru u Mostkovic-Prostějov taková krasavice či krasavec?- P405T16 jenže mít na ni těch původních 150 000kč tak ji mám už v garage!

Pro ostatní moralisty-pokud VŽDY dodržujet max speed tak moralizujte ale jinak ne.

Datum: 08.10.12 19:10

bohužel tenkrát(idiot)mně dostalo čekání 5 týdnů na kus hadice sání se senzorem(samozřejmě atyp-pouze motorizace T16)-pak jsem jí (bohužel)prodal-dodnes toho fakt lituju a dal bych nevím co za to "vrátit čas"*zed*-a to byla ta nejsilnější verze -asi 225 hp,4x4,stavitelný podvozek-prostě letadýlko na kolech-tenkrát ještě nefungovaly bodíky,akorát vyběhla Okta RS se 180 hp a majitelé pak nestíhali,že jsem je udělal se 405kou(málokdo věděl,že takovýhleho něco vůbec existuje)-to mně fakt bavilo...:D

Od: rpetka
Datum: 09.10.12 14:41

dělo

Od: rpetka
Datum: 09.10.12 14:46

Toto není sice moje, ale jen pro představu, jedná se o závodní speciál 4x4, v LUXUSNÍM STAVU, odkoupený od jednoho Švícara žijícího v Kanadě za dost velký peníze, ale takových aut je velmi málo...takže to stálo za hřích

Datum: 08.10.12 19:08

@erikch popadl jsem první Audinu z 80let co jsem našel na intu mě je teď jedno co má nebo nemá zda homolku atd. mě se jednalo o to že vím oco se jedná a R5,P 205,Audi Q jsem již několkrát viděl na vlastní oči jen jsem to nekočíroval.

Dost těch dizkusí ptal se tady někdo jiný a ne my dva

Datum: 08.10.12 19:14

to "bílo-žlutý" není Audi 80,ale Quattro-postavený kvůli homologaci sk.B-je to na delší povídání-i tohle je dnes rarita-ale konkurenci měla-právě třeba P205 turbo s Vattanenem-byl asi 2x mistr světa-i v konkurenci Audi Quattro...

Od: dexx®
Datum: 08.10.12 19:43

Jeden známej policajt mi na podobnou otázku odpověděl "do osmi večer" *smich*

Od: nu*
Datum: 08.10.12 20:38

600 HP? *smich*směju se

Datum: 08.10.12 21:21

Proč by ne. Není technický problém to z toho obsahu dostat. Např. motory Mitsubishi 2.0L 4G63 1. generace zvládají bez úprav "střev" motoru cca 450HP a sériová klika tohoto motoru vydrží až 1000HP. O tomhle motoru píši, protože tyhle je vlastním a upravuji. Čemu se ale já směju je, že pokuď by tam měl majitel skutečně 600HP, tak by snad neměl takhle stupidní dotaz. :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.