Jaké zimní pneumatiky na Škoda OCTAVIA II

Od: Datum: 08.10.12 10:09 odpovědí: 11 změna: 09.10.12 21:00

Dobrý den, potřeboval bych poradit jaké jsou nejlepší zimní pneumatiky pro vozidlo Škoda Octavia II 195/65/ R15. A jaké jsou zkušenosti se zimními pneumatikami značky BARUM?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: milanz
Datum: 08.10.12 10:32

Máš nějaký cenový limit do kterého se chceš vlézt?Buď vem něco ze značek jako Dunlop, Goodyear, Continental nebo něco ve střední třídě - Barum,Sava nebo Kumho.

Tak zohledni to, kde jezdíš...jestli jenom město nebo dálnice a nebo jesli jezdíš na hory nebo bydlíš v oblasti, kde bývá hodně sněhu

Od: aguero
Datum: 08.10.12 10:41

Cenový limit nemám, ale přemýšlím jestli se mi vyplatí koupit pneumatiky vyšší cenové třídy(DUNLOP,GOODYEAR,CONTINENTAL,MICHELIN) nebo stačí cenově přijatelnější pneumatiky střední ceové třídy (BARUM, SAVA..), když budu převážně jezdit v městě, kde zas tolik sněhu nemáme a na hory nebo dálnici jezdíme vyjímečně..

Datum: 08.10.12 14:35

Já mám už třetí zimu číny, do města ideální a tolik se nesjizdi. Ty dražší značky nejsou špatné, ale na asfaltu nic moc nevydrží, rychle se sjedou.

Od: teja86
Datum: 09.10.12 08:49

Na tvoje ježdění, jak píšeš,ti ta střední třída bude naprosto stačit...Sice jsem na tvůj rozměr testy nenašla, ale ty Savy z toho budou vycházet asi nejlíp.V rozměru 165/70/14 se v testech sava umístila na pátém místě z 15, což je paráda.

Od: sliedic
Datum: 08.10.12 10:51

Ahoj, odporúčam použiť stránku http://www.heureka.cz/ ja používam slovenskú verziu a už niekoľko krát som odtiaľ kúpil najvýhodnejšie rôzne veci, spolu s pneumatikami. Máš tam aj recenzie od kupujúcich, teda výber je veľký a za veľmi dobré ceny. Ja používam pneumatiky Hankook (rozmer 215/55/16) a nemôžem si ich vynachváliť. Majú už 45.000km za sebou a ešte majú asi 6,5mm dezén. Teda vydržia dlho.

Od: aguero
Datum: 08.10.12 10:54

Díky za radu, určitě se na heuréku mrknu..

Datum: 08.10.12 14:33

Pokud nejezdis na hory tak staci nizsi kategorie pneu , ty barumky polaris 3 nejsou spatne

Od: teja86
Datum: 08.10.12 15:09

Dobré jsou Savy, které nejsou moc drahé

Datum: 08.10.12 17:40

Samozřejme pokud nebydliš na kvilde nebo pradedu ti střední třída takže Savy udělaji max službu jako mě, používam už savy 5 rokem a nebyl problem vzimě i do výše zminených lokalit vyjet a to bez snehových řetezu ;) navic jak už zaznelo dražší značky jsou dobrý pouze do převažne trvalou snehovou pokrývku na asfaltu nejsou nic moc. savy vydrží ;) a vyjedeš s nima vše ;)

Od: nikise
Datum: 09.10.12 20:25

KLEBER, dle mě nejlepší poměr cena, výkon.Kupuji je mnoho let.

Číny bych nesnesl.

Datum: 09.10.12 21:00

já mam na oktě barum polaris 3 a v pohodě*cteni*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.