Zarovky, pojistky

Od: Datum: 05.10.12 16:17 odpovědí: 11 změna: 07.10.12 14:14

Ahoj poridila jsem si automobil, jako povinna vybava musi byt nahradni zarovky a pojistky, jake mam poridit? Mam auto opel vectra typu B. A musim mit v aute lano? Diky za rady. :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.10.12 16:25

Projděte příručku pro použití vozu a tam je výpis pojistek i žárovek./Pojistky od každé jedna,od vnějšího osvětlení po jedné žárovce od každého typu.Lano není povinná výbava,ale jen se to doporučuje!

doplněno 05.10.12 16:26:

PS-nezapomeňte na další povinnou výbavu-lékarnička,trojúhelník,rezervní kolo,hever a klíč na matice kola

doplněno 05.10.12 19:40:

Ona vesta je již povinná? na vidite na školení řidičů o tomto školitel vůbec nic neříkal,ale vozím ji už asi 6let,takže vestu beru taky jako samozřejmost!

Pův tazatel- jestli myslíte tu lesklou jakoby alu na sklo tak je mívaj v Kauflandu nebo Albertu ale hlavně "mototechny" a na čerpačkách atd.

Od: klarina456
Datum: 05.10.12 16:41

A jeste bych potrebovala poradit kde koupit takovou tu termo plachtu na predni sklo, nevim jak se to presne jmenuje, diky

Datum: 05.10.12 20:04

Tak buď toto :

http://www.akcniceny.cz/detai…ny-kryt-predniho-skla-286909/

nebo toto:

http://www.mikel.cz/k_717-Pla…karoserie-osobnich-automobilu

Jinak to lano, i když je nepovinné, vřele doporučuji vozit sebou.

Datum: 05.10.12 20:22

ano lano taky doporučuju ještě lepší je tažná tyč zvláště u opla se bude hodit :)

Datum: 05.10.12 21:04

dabel. Proč se bude zvláště u opla hodit tažná tyč?

doplněno 05.10.12 21:29:

V rodině vectru máme. Stařičkou se šrámy na kapotě, ale velice spolehlivou. Dcera má opla - corsu. původně si ji vzala od kamaráda " na dojetí". Má ji přes dva roky - zatím jediné, co jsme do ni museli dát, je benzin, olej a voda ;). A to měsíčně najede cca 3000 km. Až jednou doslouží, tak ji budeme *plac*

Datum: 05.10.12 21:13

neb je tažení vozu mnohem lepší než lano sám sem ještě do nedávna vlastnil Vectru B a strávil sem loni na tyči 400km to by se na laně dávalo docela blbě zvlášt když vás táhne kamarád po dálnici 140km rychlostí *smich* pokud je člověk na tyči stačí aby autu fungovalo řízení víc nic

jinak starší vectra není zrovna štastná volba mě za 5let vyšla na 200000kč dost záleží na tom co je v ní za motor a kdo stím jezdil

já už mám za 5let vlastnictví vectry jasno už nikdy *zed*

Od: itan71*
Datum: 06.10.12 11:58

@dabel a víš jaké to je táhnout auto na laně ve 140km/h i mimo dálnici a přes 300km v jeden den? Je to sice o hubu ale i kamioňáci čuměli

Pro tazatelku

Je dobré koupit i do auta malý hasičák ale ne ten sprejový ten stojí za prd. Vozím ho přes deset let je to jen pojistka ale čert nikdy nespí,na silnici už jsem vyděl hořet auťáky

Datum: 06.10.12 18:50

Jo souhlas tažna tyčš je lepší ale nesmí se stát to co mně.Na světlech v PEu autobusáku zastavíme (Já v TRanzitu dablcab valník a na tyči můj Pug a v něm známý.)Zelená rozjedu se a najednou táhnu jen nárazník s tyčí-předchozí majitel totiž opravil vyrezlý úchyt jen nanýtováním plech s okem! nakonec jsme musel dotáhnout na laně.

Datum: 07.10.12 14:14

Měl jsi štěstí diesele,že nebylo snýtováno celé auto.Představ si,že by jsi za sebou tahal polovinu auta.

Od: asr
Datum: 06.10.12 12:27

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.