Ztráta ŘP - můžu jezdit?

Od: Datum: 02.10.12 18:15 odpovědí: 9 změna: 03.10.12 16:45

Dobrý den,ztratil jsem dneska řidičák.Chtěl jsem se zeptat,když ted pojedu bez něj a zastaví mě policie tak jestli z toho můžu mít pokutu nebo něco jiného?děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: itan71*
Datum: 02.10.12 18:21

Flajstr,raději zajdi pro nový než Ti vystaví nový můžeš dostat náhradní doklad

doplněno 02.10.12 18:52:

Za ten náhr.doklad je nějaký menší poplatek ale pořád lepší než dražší pokuta nebo nejezdit 3-4týdny

doplněno 02.10.12 19:28:

*palec**andel* DĚKUJI ZA HODNOCENÍ *ua**tuc*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.10.12 18:49

je to o tom,na koho narazíš-po zjištění(lustraci),že je vše o.k.(patřičná skupina,body) je fakt,že jej nemᚠu sebe zanedbatelný...Nicméně co možná nejdříve pořešit nový...

Od: bussŽ
Datum: 02.10.12 18:51

Jistě, mᚠho mít přece u sebe. Bez ohledu, jestli oprávnění je a případně ověří.

Od: hopŽ
Datum: 02.10.12 19:33

Pokud si Vás cajti prolustrují a zjistí, že řidičák máte platný, mohou to řešit i domluvou. Pořád jste na tom lépe, než řidiči, kterým byl sebrán nebo ktečí ho nikdy neměli. Ale nepodceňujte to, nemusíte narazit zrovna na hodného a rozumného policajta, neodkládejte návštěvu úřadu!

Datum: 02.10.12 22:13

Omlouvám se tazateli, ale nechce se mi zakládat novou otázku a je i docela příbuzná. Nevíte někdo, kolik stojí, když si nechám omylem řidičák doma a zastaví mě? Nebo třeba všechny papíry? Tuším, že dřív byl jen řidičák za 1000Kč pokuty a ok, ale jak je to dnes a se všemi papíry od auta už vůbec ne. Díky moc.

Od: bussŽ
Datum: 02.10.12 22:19

To je třeba se zeptat toho četníka, třeba bude mít veselou náladu..., to už spíše budu vědět, že v lednu bude sníh.

Datum: 02.10.12 22:34

V 90% případů se nestane nic. Znám lidi, co tak jezdí furt..

Od: hopŽ
Datum: 03.10.12 00:03

Běžně jezdím s malým techničákem od jiného auta, při kontrole tvrdím, že šéf je wůl, že mi dal jiný techničák, většínou si prolustrují a zjistí že auta mají stejného majitele a jsou v pohodě. Ale je dobré mít u sebe alespoň něco, vlastní zapomětlivost se obhajuje hůře, pak jde opravdu o tolerantnost toho orgánu a Vaši výmluvnost. Většinou se vyplatí ze sebe dělt blba, orgán má pak pocit že je chytřejší a potom bývá i hodnější...

Od: itan71*
Datum: 03.10.12 16:45

Jak píše @hop ,mě se v tom daří, už ani nepamatuji kdy jsem dostal nějaký flajstr

doplněno 03.10.12 16:48:

Už jsem si vzpoměl,naposledy před 3lety když jsem jel dodávkou se spolujezdcem tak oba jsme neměli pás tak to bylo za sto kč

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.