Koupě nového auta - Hyundai vs Suzuki

Od: Datum: 01.10.12 11:56 odpovědí: 7 změna: 01.10.12 21:08

Dobrý den,

nemůžu se rozhodnout mezi autama

Nový Hyundai i-20, Suzuki swift, Suzuki splash, nebo ještě prodávají novou, ale starší verzi Hyundai i20.

Kupuji nové auto, hledám auto ne pro rodinu, ale max pro dva. Cenově si můžu dovolit pouze výše uvedené.

Poradíte, máte nějakou zkušenost s Hyundaiem, nebo Zusuki?

Dík

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hlavik*
Datum: 01.10.12 16:37

Doporučuji si projít diskuzní fóra daných automobilů a vzhledem k omezenému rozpočtu si také zjistit kolik bude stát následný servis (cena servisních prohlídek, běžných dílů jako jsou filtry, stěrače).

Jak je dané vozidlo kvalitní bohužel člověk zjistí obvykle až po několika letech.

Datum: 01.10.12 16:54

Pkd nebudu koukat na další ,ale vzhled,tak osobně bych bral suzuki swift a ještě lépe jeho verzi SX4 (někde uváděné jako samostatný model,někde jeko derivát swiftu).(z uvedených variant)

doplněno 01.10.12 20:00:

jen doupřesním. Já nemám nic proti hjúndíkům ani jiným "asiatům"jeden čas jsem uvažoval o Sonatě-odradil mne tehdy jen jeden motor.

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 01.10.12 17:00

Mám již třetí vozítko Hyundai a max. spokojenost. Největší výhodu vidím v tom, že má vysoko sedačky a výhled jak z autobusu. Měmím auto cca po 5ti letech bez jedinné opravy. Jednou jsem nechala dělat brzdové destičky. S jiným uvedeným vozitkem nemám zkušenosti.

Ohodnoceno: 2x

Od: laybor*
Datum: 01.10.12 19:21

Každý na korejce nadává (hundai ) , mám Santa -Fé , 8 roků - 140 000km a bez poruch , no z vašeho výběru bych koupil Suzuki SX 4 (dvoukolka je levnější), Swift je moc maličký.

Od: cl
Datum: 01.10.12 19:09

Předběhnu uživatele "nu" - a co Yaris - může vyjít na 219, velmi pěkně vybaven a dá se platit každý rok 1/3 bez navýšení

Od: ifkali*
Datum: 01.10.12 21:08

Děkuji za reakce.

Mám nabídku na nový Swift ve výbavě GL/AC pod 230 tis.

Yaris Active s 5 dveřmi začíná někde na 240 tis a ještě ta cena je při odevzdání mého starého auta. Výbavu mají přibližně stejné. Yaris o krapítek lepší.

nový i20 ve výbavě inclusive má menší výbavu , ale je zase o krapítek větší, ale třeba nechápu, proč ve vyšší výbavě Inclusive není dálkové ovl. centrálu a vyhřívaná zrcátka v barvě vozu. to mají v paketu plus za dalších 15 tis.

I kdybych vzal ceníkové ceny, tak je stále Swift za tu cenu s nejlepší výbavou.

Vůbec mi nevadí minikufr. Teď mám Felicii a kufr otvírám jednou za měsíc na trochu větší nákup. A vnitřní prostor je stejný jako ve Fabii.

Seděl jsem ve Swiftu, i v i20, i ve Fabii a připadá mi vnitřek stejný, jen ve Fabii o něco chudší.

Tak uvidím, zatím u mě vede Swift

Od: nu*
Datum: 01.10.12 21:01

souhlas, nejlepší auto je Yaris

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.