1. ročník amatérských závody ..vytvoření

Od: Datum: 30.09.12 13:18 odpovědí: 4 změna: 30.09.12 14:56

S kamarády by jsme chtěli o prázdninách udělat takové "závody" přijet může každý na čemkoliv samotný závod bude stylem že sme vybraly dráhu (polní cesta) který má asi 4 km pojede se na čas a budou startovat za sebou (odstartuje první a za minutu asi odstartuje druhý a tak dál) trasu by jsme tedy měli nějak by jsme ji vyznačily den před tím tedy večer před závodem by jsme chtěli udělat takovou zahajovací slavnost ;) a potom by byl v ten den závod a večer slavnostní ukončení třeba kolem 8 s vyhlášením cen a potom opět oslava. Jde o to že nevím jak sehnat nějaké závodníky celý závod zapís a další by bylo bezplatné měli by jsme tam pití a večer na slavnosti i grilování a jídlo možná i ohňostroj. Jde o to jestli to můžem uspořádat a jak sehnat "závodníky" . Kdyby to vyšlo tak by jsme chtěli uspořádat i 2.ročník.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.12 13:40
avatar

kámo-začni jenom tím nezbytným-a sice zajištěním zdravotní a záchranné služby,hasiči-ve chvíli,kdy se dozvíš ceny-asi tě chuť pořádat nějaké závody (ofiko) přejde...Tím ale nechci odrazovat-někde na polní cestě(třeba se souhlasem majitele) si tam odpolko a v podvečer klidně můžete neofiko blbnout...A co se účasti týče-oslov kámoše,známé...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.09.12 13:56
avatar

A až zajistíš tohle, bez kterýho se moc nehneš, tak budeš muset sehnat časomíru, někdo kdo s tím bude dělat, pak vcelku dost kamarádů na trať, nejlíp tak, aby na sebe vzájemně viděli, samozřejmě s vlajkama, aby až si někdo za zatáčkou rozbije tlamu, zastavil ty co jedou po něm. Samozřejmě mezi všema traťákama musíš mít vysílačky když jeden mluví, aby ho všichni slyšeli.

Když jsme s Otou Krámským http://www.kramsky.cz/ dělali závody do vrchu na jeho domovský trati, bylo to nejmín měsíc práce před závodem a pak aspon týden po závodě.

V žádným případě to není legrace, pokud to má k něčemu vypadat a riziko průseru se eliminuje na minimum.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.12 14:53
avatar

jenyk-zkušenosti s Beneckem,pochopil-li jsem správně ...?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.12 14:56
avatar

erikch - velmi správně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.