Kupní smlouva - auto na splátky

Od: Datum: 24.09.12 10:00 odpovědí: 4 změna: 24.09.12 12:10

Ahoj,

potřebuji poradits tím, že budu prodávat auto na splátky a to tak, že auto je za 240000, 200000 mi dá hned a pak po měsíci doplatí 20 a 20, cež celkem jde. Jak to mám přesně napsat do smluvy a co jak tam mám napsat případné penále při nedoplacení atd.? Samozřejmě aby to bylo právně v pořádku.

Děkuji za pomoc

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.09.12 10:07

Takovouto smlouvu bych nechal napsat a potvrdit právníka.

Bude to sice něco stát, ale máte jistotu, že ve smlouvě nic nespletete.

Od: laybor*
Datum: 24.09.12 10:25

Vy věříte kupujícímu víc než sobě ,

za měsíc tady se budete tázat jak dostat doplatek.

At si kupující veme půjčku a zaplatí vše naráz.

Najde tam za měsíc nějakou vadu a nedá vám nic .

NNN - nikdy nikomu nevěř.

Od: dobryradce*
Datum: 24.09.12 10:48

Dobrý den, určitě doporučuji návštěvu advokáta. Řešení může být několik, osobně bych preferoval smluvní pokutu. Bohužel pri neserióznosti kupujícího se soudu následně nevyhnete, avšak pri uvedeném poměru jistina/doplatek to není až tak zlé a na zbytek kupní ceny se i s penále dá počkat. S pozdravem.

Od: nu*
Datum: 24.09.12 12:10

první splátky budou zaplaceny, další už ne...a budete v pr***li...pak sem budete psát co s tím..budete mít kupní smlouvu, která bude jen cárem papíru..zbytek peněz už nikdy neuvidíte...a to jen proto, že jste chamtivý a že chcete za auto majlant...za hotové by to lidé koupili také, ale prevděpodobně za nižší cenu...Ten kdo kupuje auto za přemrštěnou cenu na splátky předem počíítá s tím že to nedoplatí...to je dnes bežná praxe...tak hned procitněte

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.