Škoda fabie 1,9 TDI

Od: Datum: 20.09.12 19:03 odpovědí: 6 změna: 20.09.12 19:53

Ahojj :) jaký máte zkušenosti s touto fábii? http://www.sauto.cz/osobni/de…ssion&mark=1#discussionFilter mě se líbí... má hodně poruch? :(

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.12 19:14

za kilčo(sto tisíc),čili cca.4 000 Euro budete na sousedním-podstatně kvalitnějším a serioznějším trhu s ojetinami (/SRN) králem a můžete si vybrat podstatně novější ,v jistě mnohem lepším stavu(kvalita silnic,paliv atd. v SRN a u nás diametrálně odlišná) a budete-li se tomu večer věnovat-možná i levnější...Zkrátka za tyhle kačky už máte na výběr-v čechách má údaj u 11letého auta s najetými 135 000 km stejnou váhu jako předvolební sliby politiků...Mrkněte schválně na autoscout24.de nebo mobile.de ,e-bay atd.-uvidíte sám-i s přihlášením(u nafty do 6000,-a do 31.12.2012-pak už to musí být na základě rozhodnutí EU zdarma) se to vyplatí...

Od: laybor*
Datum: 20.09.12 19:26

Ta cena je těžce mimo realitu , u dieslu počítejte se stočenýma km, naftu si nekupuje nikdo aby s tím jezdil kolem komína .

Od: itan71*
Datum: 20.09.12 19:16

TDi 11let staré a jen 135Tis.km to se mi nezdá ještě v combíku *hi**bzum*já bych do toho nešel je to jen pěkně naleštěné,naleštit to umím taky*vtip*

doplněno 20.09.12 19:20:

Počítejte že to má natočeno minimálně o sto tisíc km víc

Datum: 20.09.12 19:31

chlapy abych nezakládal novou otázku co mi řeknetee na tuto octávii? z Německa... http://suchen.mobile.de/auto-…e=200000&categories=Limousine

doplněno 20.09.12 19:33:

a za kým si dojit když nikoho nemam kdo by rozuměl a uměl německy, aby mi sem případný auto dovozli?

Datum: 20.09.12 19:45

nechce mi to sice naskočit-ale obecně-Němci už naštěstí pochopili,že nejsou nadlidmi a jediným opravdu světovým jazykem je anglina-takže není problém,a to i u starší generace-pokud si vyberete auto od fyz.osoby mnajitele,je pravděpodobné,že to co uvádí v inzerci odráží realitu...

Od: itan71*
Datum: 20.09.12 19:53

To už je lepší raději do té Octy těch 180tis.km je reálnější a za necelých 150tis.Kč je akorát rozumná cena i EURO 4 i výbava slušná i pneu navíc do toho bych šel*palec*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.