Problém s malím TP

Od: Datum: 18.09.12 19:37 odpovědí: 4 změna: 18.09.12 20:19

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je to doopravdy?V únoru jsem koupil auto a o něco později jsem dostal veškeré papíry vše souhlasí,ale zarazil mě jeden fakt a to ten že malí techničák má ustříhlí roh.Poradte co s tím chci si auto přepsat na sebe a už sem slišel takovích nesmyslů...jak mám pokračovat díky za odpověd Michal F.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: itan71*
Datum: 18.09.12 19:41

Michale vypadá to že auto není přepsané na Tebe pro ten ustřižený roh až přepíšeš na sebe dostaneš nový bez ustřiž.rohu

Od: fuldik
Datum: 18.09.12 19:51

Díky za odpověd už sem se lekl že je už auto nepoužitelné.A co se týče přepisu co vše k tomu budu potřebovat přecejenom to je má premiéra.Slyšel jsem že bych měl být psaný v nějakém odhlašovacím papíru,ale to já nejsem jak tedy pokračovat dál?

Od: itan71*
Datum: 18.09.12 20:04

K přepisu je potřeba zajed na autem na evidenčku s velkým TP a ta se dělá na STK cena kolem 250kč jak kde s tím papírem jít na přepis a tam je potřeba.Velký TP,ten malýTP,pojistku (zelenou kartu psanou na sebe) ten papír s evidenčkou,OP, kupní smlouvu,peníze na přepis pokud není zaplacené EKO tak peníze i na EKO a další papíry se píšou na místě neboli přihlašovací papíry.

Od: buss®
Datum: 18.09.12 20:19

Jednoduché, při zaregistrování na sebe bude nové ORV. Jinak postupy jsou na nástěnce místně příslušného ODSA, či na jejich webové stránce. Pak nelze u nich udělat chybu.

doplněno 18.09.12 20:24:

Pojistku může hradit z lásky k bližnímu i babička.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.