Půjčovna aut Praha

Od: Datum: 17.09.12 13:15 odpovědí: 5 změna: 18.09.12 18:57

Ahoj , potřeboval bych si v praze půjči auto. Mohli byste mi prosím doporučit nějakou seriózní autopůjčovnu? Před nedávnem jsem si auto v praze již půjčoval, bohužel jsem narazil na opravdu nesolidní firmu, proto se raději ptám na vaše doporučení. Díky moc

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 17.09.12 13:44

V Praze ještě ne, ale pokud si auto půjčuju, pak u Hertze - zatím jsem neměl nejmenší problém, jen jednou mne trošku ´honili´ s vrácením (další zákazník už čekal) - tehdy jsem auto předal za cca tři minuty...

:-D

Od: fram
Datum: 17.09.12 14:19

Velká je na letišti Ruzyně.

Datum: 17.09.12 14:45

Finecar, Praha 5 - sympaťáci, již opakovaně bez nejmenších problémů, vycházejí vstříct i ohledně místa předání.

Od: jirka343
Datum: 18.09.12 14:48

já můžu doporučit autopůjčovnu http://www.jakubcar.cz zatím jsem byl s nimi vždy spokojen

Od: lveverova
Datum: 18.09.12 18:57

Dobrý den,

mám doma auto, Audi A3, bohužel k mé současné finanční situace ho nemůžu využívat. Pokud byste auto potřeboval půjčit, myslím že bychom se mohli domluvit, a mělo by Vám to vyjít rozhodně levněji než v půjčovnách. Auto je v pěkném zachovalém stavu.

Piště prosím na l.veverova@gmail.com.

Děkuji, Lucie Veverová.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.