Modrobílé žárovky - přední ( čirá optika )

Od: Datum: 14.09.12 07:56 odpovědí: 6 změna: 15.09.12 06:42

Zdravim,

Ješte bych na vás měl jednu otázku.

Budu si obědnávat z toho samého obchodu čirou optiku, předpoklávám že žárovky nebudou součást balení, tak hledám nějaké žárovky a když už tak modré at to trochu vypadá.

Tak jsem se chtěl zeptat jestli mužu mít tyto žárovky..

http://www.tuningshop.cz/auto…-55w-coolblue-modra-sada-2ks/

http://www.tuningshop.cz/auto…-55w-coolblue-modra-sada-2ks/

Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: drejdl*
Datum: 14.09.12 08:42

Ty modré, ať to trochu vypadá - jak to má vypadat? Jako xenon? Má to akorát nižší svítivost a jako každá náhražka to vypadá blbě, taková auta potkáváte taky a musíte uznat, že nic moc. Když už tedy halogen, tak čistě bílý, v té čiré optice.

Od: nu*
Datum: 14.09.12 09:04

nechápu modrobílé žárovky, přední světlo má podle předpisu EHK 48 bílu barvu, pokud xenon vypadá pro někoho jako modré světlo, je to na hranici bélého spektra...doporučuji obyč. žárovky OSRAM SILVER LIGHT 55W, v kombinaci s světly pro denní svícení... Tyto žádovky vypadají v čiré optice dobře ( dokonalý chrom), měl jsme je v Octaviích i v Passatu a svítí dobře, a především - jsou schválené, a nejsou nijak drahé.

Od: karr*
Datum: 14.09.12 20:53

:) No přemýšlel jsem o tom že tam nechám staré žárovky ze světel , ale když už jsem se rozhodl koupit si světla nové tak jsem chtěl nějakou změnu..

Hlavně jsem potřeboval vědet jestli to nebude vadit třeba na Technicky nebo policii i když ta nic nezjisti ... Ale hlavně kvuly ty technicky prohlidce :)

Jinak bych vzal asi kvalitnější Philipsky

http://www.nahradni-dily-zh.c…-PHILIPS-BlueVision-ultra.htm

Tady to nepišou ,ale na jiných stránkách se dá dočíst že je:

Homologováno pro běžný provoz na veřejných komunikacích v EU.
Použití pro dálkové i potkávací světla.
Takže nebudu mít problemy? Děkuju ješte jednou za odpovědi :)

Datum: 14.09.12 20:57

není problém-homologované jsou...,mimochodem v Rendlíku mám od Philipsu Blue Vision(obdobné s Osramem) a je to setsakra znát oproti klasickým "žluťáskům"

Od: karr*
Datum: 14.09.12 21:04

Super to jsem potřeboval vědet ... Díky :)

Od: bmbx®
Datum: 15.09.12 06:42

Jasně, že to je rozdíl, v bílém světle je líp vidět (komu to není moc jasné tak modrá baňka odfiltruje žlutou složku světla a světlo je bílé - ne namodralé ;)). Jestli si někdo myslí, že to je jen napodobenina xenonů aby s tím mohli lidi frajeřit, je to jeho věc, ale to že je při nich líp vidět je zcela znatelné.

doplněno 15.09.12 06:44:

Kdysi se vyráběli takové žárovky i do domácnosti - jejich světlo bylo blízké dennímu - vytlačily je mrtvolné zářivky *smich*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.