AAA pobočka?

Od: Datum: 08.01.13 17:36 odpovědí: 9 změna: 08.01.13 22:22

Ahoj, chci se zeptat, zda nějak lze zjistit z internetových stránek AAA autobazaru, na jaké pobočce vůz stojí. Mají sice vlevo ve vyhledávání že si může člověk vybrat, ale to jim nefunguje (odjakživa). Mám vybrané auto a rád bych věděl kam si ho můžu přijet prohlédnout a zda je to vůbec v dojezdové vzdálenosti. Nechci jet pro auto přes půlku republiky. Samozřejmě vím že si tam můžu zavolat, ale to nechci. Stejně mi nic neřeknou a budou mi hned strkat že mi ho "nezávazně" přivezou.

Děkuji všem kdo mi odpoví.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.13 17:39

než si cokoli v AAA koupíte-pročtěte si reálné diskuse(zkušeností) lidí,kteří tu chybu už udělali...,jsou to vaše kačky,ale pak už je pozdě...,aut je všude mraky-ideální(stav,původ) je kupovat ojetinu západně od ČR...

Ohodnoceno: 2x

Od: laybor*
Datum: 08.01.13 17:50

Inzerci AAA dělá na všech nabídkových portálech externí firma , nabídky jsou po většinu velmi lákavé cenou (chtějí přilákat co nejvíce kupců) , ve sktečnosti tam ten vůz ani nikdy neměli ,

když si zavoláte na č. 800 ... ... , odpověd bude , máme velký obrat - vůz už může být prodán,

pro pracovníka na telefonu by neměl být problém ho najít kde stojí - pokud ten určitý vůz mají.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.01.13 18:03

Radeji si zavolej a domluv se co a jak ... ono funguje vyhledavani i kdyz jsou fotky z jineho placu , dost se ty auta prevazeji podle toho kde chybi nake auto / typ auta. Tez jsem kupoval auto v ove a spz melo z cech. Jinak nejvice predrazene tam jsou samozrejme skodovky /jako vsude v CR , hlavne octavka v kombajnu v dieslu/ ... jinak jestli kupuju z acek , nebo autocity ... ci cokoliv tak se mi zdaji vsude podobne ceny ...

Datum: 08.01.13 18:11
V AAA by vám měli auto k prohlédnutí převézt na jakoukoli pobočku. Alespoň tak nám to někdy v listopadu řekli přímo na jedné z poboček.

Datum: 08.01.13 18:30

Loni jsme tot řešili - sestře se líbilo auto na stránkách AAA, trvala na tom, že tam zavoláme. Nedala si to vymluvit. Po zavolání nám opravdu řekli, kde auto stojí a hned začali s tím, že nám ho přivezou na nejbližší pobočku, ale že máme HNED dojet na pobočku a složit, myslím, 2000,- vratnou zálohu. To mě přišlo dost hloupé - do Pardubek to mám 45km a jet tam jen proto, abych někde složil peníze a pak se o ně případně handrkoval, to ne. Jenže - jak jednou zavoláte, pak už pořád otravují - protože však hodně jezdím po republice, dojel jsem se na auto podívat do Budějovic - měl jsem to při cestě. Ačkoliv říkali, jak velký mají obrat a že se auto rychle prodá, takže když nesložím zálohu, velmi pravděpodobně už auto bude pryč - tak po příjezdu do Budějic jsem zjistil, že auto tam stojí už minimálně čtvrtrok, mělo prázdnou gumu, prostě jsem se otočil a zmizel. Ale pak ještě volali několikrát, posílali reklamní SMS a e-maily, až jsem tam musel zase zavolat a důrazně jim to zakázat.

Takže za mě - vykašlete se na Áčka, aut je všude jako much, jistě najdete lepší u normálního prodejce.

Datum: 08.01.13 18:39

Přivezení auta na nejbližší pobočku je v uvozovkách zdarma...

Pokud nebudete mít nakonec zájem, tak zaplatíte ten převoz (2000,-) zlodějna...

Datum: 08.01.13 19:42

Dobrý den,

Ohledně AAA to funguje na vratnou zálohu, dáte jim 2000Kč, oni Vám auto přivezou, poku ho nevezmete, 2000 Kč Vám vrátí. Co se týče AAA, doporučuji se velkým obloukem vyhnout. Momentálně vytváříme nový web, o podvodných autobazarech v ČR, a AAA tam bude zařazen také. Pokud budete chtít nějaké doporučení, není problém. Mrknite na www.gocars.cz do sekce kontaktů, napište jakou máte úředstavu, velmi rádi poradíme, popřípadě dokážeme i s koupí ojetiny výrazně pomoci a ušetřit Vaše peníze.

Datum: 08.01.13 22:11

akorat trochu nechápu logiku te zálohy.. jaky ma vyznam? já bych se teda bál že už to neuvidím..

Datum: 08.01.13 22:22

Záloha má nejspíš význam, aby jim někdo nečachroval s autama sem a tam :) do jaké míry je účelná, to už ví jen oni. Mám s touto osobní zálohou své zkušenosti a i s dvěma návštěvami v AAA, nechci to tady složitě rozepisovat. Ale určitě postupně vše zveřejníme na již zmiňovaných stránkách...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.