Jakou kameru do auta?

Od: Datum: 08.09.12 18:38 odpovědí: 3 změna: 08.09.12 19:45

Dobrý den,

chci se zeptat, jakou kameru si mám pořídit do auta. Mám jeden tip, ale nevím, jestli se pro něj rozhodnout či nikoliv:http://www.sportnanetu.cz/pre…-full-hd-f-900lhd-12mpx-hdmi/

Další otázka je, jestli ji můžu mít trvale zapnutou v zapalovači, i když v autě nikdo není, třeba přes noc, jestli se nemůže nic stát nebo tak něco.

Mockrát díky za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.12 18:51

stat se nic nemuže, v případě přetíení by praskla pojistka autozapalovače ;) ale k tomu nedojde ;) ovšem pokud by jsi ji nechal zapnutou celou noc nevim co na to baterka, podl ee je lepší po jizde to vypnout ze zásuvky a celou kameru vypnout, a před odjezdem vdy zase zapnout :) jinak tato kamera si myslím je zbytečne drahá, podle mého názoru by postačovala, lvnejší třeba za 1500 kč a kdyby jsi v tom chtěl dát typeníze tak bych se vubec nestyděla si do auta přidělat dve aby se zaplnilo cele čelní sklo ;)

Od: mowla*
Datum: 08.09.12 19:00

Nechci být za ´rejpala´ - ale tyhle kamery jsou jenom humbukem - k ničemu... Resp. pouze pro pobavení... Navíc - za podobný peníz koupíš kameru nesrovnatelně kvalitnější a přehršle superlativů na webu jen vyvolává dojem, aspoň pro mne, že nabízen je extrémní šunt...

Pokud necháš kameru zapnutou přes noc v autě - no, pokud to vydrží baterka, nestane se nic. Leda ti někdo rozbije okýnko a kameru sebere...

*smich*

Datum: 08.09.12 19:45

V TTD - teda v popisu funkcí kamery je napsáno:
Záznam se automaticky spustí po nastartování vozu.
U většiny aut je napájení zásuvky zapalovače pouze po sepnutí klíčku ve spínací skříňce. Takže když necháte napájecí kabel kamery v zásuvce, po vypnutí spínací skříňky nebude kamera napájena. Je jen otázka, zda tu kameru v autě ráno najdete.
doplněno 08.09.12 19:52: Viděl jsem podobnou kameru, která měla podobně jako ta Vaše zabudovaný akumulátor. Ten ovšem napájel kameru jen v případě, když do zástrčky napájení v kameře nebyl zasunutý kabel napájení ze zásuvky zapalovače. Potom se natáčení spouštělo manuálně.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.