Dá se v Octavii II vyspat?

Od: Datum: 07.09.12 19:48 odpovědí: 11 změna: 08.09.12 19:54

Ahoj, chci se zeptat lidí, kdo máte Octávii II... Dá se v ní pohodlně vyspat sklopením...nebo vyndáním sedáků?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.09.12 20:04

chlape já ti nevim pokud se jedná o 1 3 přespání tak se pohodlně vyspim i ve felicii ;) takže v octávce to musí bejt vo dost lepší :) ale pokud se jedná dovolená ve dvou tak sem si za 1800 pořídil a svépomocí stavil polystyrenomolitanový výplně kde si udělam naprosto rovnou plochu a ve dvouch sme takle trávily u i 14 dni v kuse, a na nic si nestežovaly ;) mam feliciia combi ;)
přeji dobrou noc ;)

Od: o
Datum: 07.09.12 20:04

v kombikový se dán v pohodě ;)

Od: itan71*
Datum: 07.09.12 20:36

*palec*V Trabantu se dá přespat taky tak proč ne na letišťi v Octě.*kafe*

doplněno 07.09.12 22:00:

Já sice neměl Octu ale Pašíka sklopil sedáky,opěráky a měl jsem nafukovačku je skladovatelná kdykoli znovu použitelná

Od: petrmatula
Datum: 07.09.12 20:55

Dobře ale jak to auto uzpůsobit nejvhodněji?

Datum: 07.09.12 23:06

Obytným přívěsem?

Odpovídám ze zkušenosti, se svými 205 cm se v osobáku nevyspím, tedy určitě ne dobře.

Datum: 07.09.12 23:14

a na jak dlouho či kvuli čemu potřebuješ v nem spát? jestli máš kombíka sklop sedačky dej si tam tu na fukovačku jak radil výše a máš to :)
já sem si s tim hrál celej víkend a ve felde, dám 2 tykový vetší špalky za přední sedačky, aby se vyrovnala podlaha z podlahou v zavazadlovým prostoru, (zadní sedadla jdou ven) vedle špalku mam polystyren, na míru uřezany, tak že od zadních dveří přez rezervu až ke dveřím kufru mam naprostou rovinku, přesto mam koberec, přesně vyříznutý a na koberec dávám 25 cm přesně vyříznutou vrstvu, molitanu, přesto u jen 2 deky od vetnamcu a normoš polštař a deky, a pro dva je to v podsttaět takový pojizdný stan ;) na leto supr :)
v sobotu po obede sem jel do OBI tam si to vše nakoupil, a začal jsem měřit no a v nedeli na 5 večer sem měl hotovo ;) veci máme normšo vzda daný, a kdy jse de spát tak je dáme na předni sedačky a je to hotový :) jako popravddě, před rokem sem to měl u kámošu jako SCIFI napad, a pak říkám já se do toho pustim, a uvidím, a vyšlo s toho taková pekná vec ;)
ale octávku nemam, jinak bych ti řekl více ;)

Datum: 07.09.12 23:45

V kombíku po sklopení zadních sedaček se dá vyspat dobře, ikdyž se tam asi úplně nenatáhneš. Ale my spali ve dvou 5 nocí ve škodě 105 na sklopených předních sedačkách a taky jsme se vyspali dobře :) ale teda škodovka nemá ty sedačky nijak tvarované a jsou poměrně měkké (ve srovnání třeba s Fabií je to jako srovnávat gauč s kobercem).

Datum: 08.09.12 08:29

Jde o to, že musím jednu noc přespat v autě a na poledne musím být v práci...proto se ptám, aby se nedivil zaměstnavatel i já, že se mu tam ploužím jako troska z titanicu :D

Datum: 08.09.12 08:29

..měřím 177cm

Od: ondraaaiasek
Datum: 08.09.12 13:19

no já mám fiata mareu kombi a po složení sedaček v pohodě a hlavně mám rovnou podlahu. Jenže oktávka má v kufru schodek, takže jedině nějakou tu matraci.

Od: itan71*
Datum: 08.09.12 19:54

Octa to je leťiště jezdíval jsem 300km do práce každý víkend domů a v neděli zpět, dospával jsem 4-5hod.než jsem nastoupil do práce a to jsem jezdil 4dveř.Seat Cordobou a taky to šlo*kafe*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.