Technická či evidenční kontrola - č. motoru

Od: Datum: 05.09.12 14:56 odpovědí: 2 změna: 05.09.12 17:58

Dobrý den,

musím někam hlásit výměnu motoru u motocyklu? Mám vyměněný motor ve velkém TP je uvedeno číslo starého motoru. Poud takto pojedu na stanici technické kontroly ať již za evidenční či technickou prohlídkou vozidla může mi to způsobit nějaký problém? Bývá číslo motoru uváděno v osvědčení o registraci motorového vozidla?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.09.12 15:29

To víte že to může způsobit problém. Při STK přece odevzdáváte technikovi velký TP a on v rámci STK (mimo jiné) kontroluje i výrobní číslo motoru. Dále pak při prodeji se v rámci evidenční kontroly kontrolují čísla motoru a karoserie.

Pokud máte vyměněný motor, musíte si tuto skutečnost nechat zapsat do velkého TP na odboru dopravy příslušného magistrátu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nu*
Datum: 05.09.12 17:58

kontroluje se typ motoru, číslo motoru se neregistruje, a pokud ej typ motoru stejný a máte ještě starý TP kde je v.č. uvedeno,. na úřadu se to dá vymazat za 50,- Kč-pak se na STK kontroluje jen TYP MOTORU...a ten se měnit nedáje

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.