Honda CB500 špatně dobíjí

Od: Datum: 04.09.12 21:10 odpovědí: 2 změna: 05.09.12 10:41

Dobrý den,

mám problém s motorkou. Mám hondu cb 500, která mi málo dobíjí. Když nemám rozvícená světla, tak dobíjí akorát, ale když zapnu světla, tak to dobíjí málo a vybije mi to celou baterku. Regulátor dobíjení se za malou chvilku strašně rozpálí. Mohli by jste mi poradit, co by s tím mohlo být. děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: flex
Datum: 04.09.12 22:07

Zdravím napětí na baterce na volnoběh ma byt 13,5- 14 voltů a to i při zvýšení otáček a i při zapnutých světlech. Pokud je tam méně, tak pročistit řádně kontakty a zajistit dokonalý průchod proudu. z alternátoru do regulátoru a do baterky. pokud je to opravdu OK tak promeřit fáze na altíku měli by mít víc jak 60voltů střídavýho prouhu při zvýšených otáčkách. Pokud ne tak převinout altík pokud jo tak vyměnit regulátor nebo si ho někde pujčit a vyzkoušet.

Od: nemej
Datum: 05.09.12 10:41

Regulator nejspis. par let zpet jsem z vape kupoval na transalpa za 3500

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.