Renovace a opravy motocyklů (Jurgen Noll)

Od: Datum: 04.09.12 19:59 odpovědí: 4 změna: 06.09.12 21:00

Zdravím.

Scháním knihu "Renovace a opravy motocyklů" od Jurgen Nolla. Kniha byla stažena z prodeje autorem a tudíž již není k sehnání.. co se týče bazarového zboží, také sem v hledání moc neuspěl.. a zahaniční stránky jsme nezkoušel, protože tu knihu potřebuji přeloženou do CZ.

Tak bych chtěl poprosit jestli někdo náhodou nemá tuhle knihu na prodej nebo by mi nemohl pomoci při hledání knihy v elektronické podobě. Děkuju za veškerou pomoc.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 04.09.12 20:36

Aliene Aliene, nákup a prodej jsem nepatří, ale že je to na opravy a renovace, tak se poptám známého který má knihkupectví jestli by se něco nedalo sehnat. ;) Jen doufám, že mě pak nesežere 8 vetřelců :) . Až budu vědět napíšu do vnitřní pošty. ar

Datum: 06.09.12 20:51

Jo jo, zato se omlouvám, ale pro toho krasavca :) kterej mě stojí napůl rozebranej v garáži to udělám :D Jinak děkuju a v poště máte pro všechny připady mobilní číslo. Kdyžtak stačí odepsat a já zavolám, přecejen jsem to já, kterej něco chce. :)
alien

Od: mikookim
Datum: 05.09.12 04:05

ahoj mám ji v dobrém stavu dostal jsem ji přečetl a je založená v knihovně kdyby byl zájem tak se nějak domluvíme

Datum: 06.09.12 21:00

Zdravíčko.

608 632 750, mobilní číslo. Stačí brnknout a nějak se domluvíme ;)

Bohužel vás nemám jak zkontaktovat přes zprávy nebo mail, takže to musím poslat veřejně :(

Děkuju moc.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.