Odstranění štítku z nové pneumatiky

Od: Datum: 23.11.12 15:22 odpovědí: 2 změna: 23.11.12 17:27

nová pneumatika ma na sobě malý štítek s čárovým kódem přímo v místě, které se spojuje s diskem. je potřeba před montáží na disk tento štítek sundat? všiml jsem si, že to gumaři vždy nedělají a samozřejmě pak tudy může utíkat tlak. už se vám to někomu stalo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.12 15:59

Přesně vím o čem mluvíš ;). U svých prvních pneu jsem jeden zkoušel sundat, protože jsem myslel taky, že se tam nenechává. Byl to dost omyl. 3títek byl jakoby s tenké hliníkové fólie a byl částečně zapuštěn do gumy. Právě po jeho sundání jsem se bál, že to bude utíkat, ale neutíká, naštěstí *hi*.

Tento čárový kód se tedy nesundává, tak ho tam nechávej a neudělej tu blbost, jako já u jedné pneu ;)

doplněno 23.11.12 21:21:

Jo vlastně, je to taková fólie. Při potření mazadlem při nazouvání není problém u zdravého ráfku. Štítek je částečně zapuštěn, aby nevystupoval. U Barum pneu jsem neměl nikdy problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 23.11.12 17:27

no já mám právě ten problém, že kolo pomalu utíkalo a když jsem našel pod vodou místo úniku,označil si ho,pak vypustil a gumu odmáčkl tak to bylo přesně v místě štítku, který tam byl a když jsem ho sundal, tak to bylo v pohodě. tohle se mi stalo na třech nových gumách ze čtyř.

doplněno 23.11.12 18:15:

štítek je plastový

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.