Žárovky COOL BLUE osram?

Od: Datum: 03.09.12 08:30 odpovědí: 7 změna: 03.09.12 20:09

Dobry den, mam v planu si koupit do hlavnich svetlometu tyto zarovky - jen nevim co mi udelaji se sklem aby se neco nerozpustilo a tak. Pry tam davaji jiny plyn a svetlo to sviceni nemusi vydrzet. Jde mi o belejsi svetlo - ty zlute nevypadaji dobre. diky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jk82®
Datum: 03.09.12 09:17

klidně si je kup sklo to vydrží lepší než dnešní plasty ale zazraky nečekej zas tak bíle nesvítej hlavně mít vyčištení sklo paraboli zevnitř.

Od: axel*
Datum: 03.09.12 09:28

Mam seat ibizu 2003 tak jsem se spletl - zdrejme tam bude plast na svetle. Ale pry ty osramy vydrzi tak pul roku az rok a do toho se mi zase nechce.

Od: jk82®
Datum: 03.09.12 10:16

žárovky vydrží já mám feldu 99 1.6 mám h4 osramky nightbreaky už 4 rokem a bez problémů někteří říkají že hodně praskaj ale to je kus od kusu nebo průser v elektrice klidně je kup zase tak moc to není lépe vidět než někoho zabít .

Datum: 03.09.12 10:56

Osram Cool blue mně vydrželi 6 měsíců.

Osram Silvestar mně vydrželi pouze 3 měsíce. (zimní období)

Je pravda, že u Silverstaru bylo lepší světlo, ale ta výdrž je opravdu málo.

Od: axel*
Datum: 03.09.12 17:04

Tak to uz je lepsi koupit z benzinky ty modry zarovky bez znacky za 150kc za sadu...ty mozna vydrzi dele!

Datum: 03.09.12 17:23

Ale s těma modrýma není nic vidět. To už je lepší normální obyč halogenka!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.09.12 20:09

další ukázka "moderních"technologií v automobilovém průmyslu,resp.ušetření sklo za plast-sklo je prostě nenahraditelné(za přijatelnou cenu),a to nejen z mechanických vlastností...Cche to před nákupem pečlivě zkoumat parametry žárovky,svítivost,odpadní teplo atd.,hlavně kvůli vnitřní plastové parabole...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.