Jen 10 dnů na přepis?

Od: Datum: 28.08.12 16:50 odpovědí: 8 změna: 28.08.12 21:00

Dobrý den

koupil jsem auto a min majitel ho již odhlásil, ovšem nejsem si jist zda seženu velký techničák v dané lhůtě což je 10 dní,

mužu s tím něco dělat?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 28.08.12 17:09

žádná daná lhůta neexistuje

Od: itan71*
Datum: 28.08.12 20:00

Jak odhlásil na koho,naco sehnat TP a žádná lhůta není, to platí pro nové auta.Já jsem auto přihlásil až za víc jak půl roku a nic se nedělo

Datum: 28.08.12 20:12

změnou(dle legislativy) je ono odhlášení-tzn.že prodejce dostál liteře zákona a od okamžiku fyzické změny stavu(prodej)provedl odhlášení ve lhůtě...,dokončení (tzn.dohlášení na vás-jako kupující) už žádná lhůta neexistuje...

Od: prochy35*
Datum: 28.08.12 20:22

tady je to ale napsané jinak, tek kde je pravda? http://www.hyperbola.cz/index….php/Jak-prihlasit-ojete-auto

Od: laybor*
Datum: 28.08.12 20:28

prochy 35 - to je špatný odkaz - nemůžete věřit všemu co je kde napsané ,- u dohlášení není zatím uzakoněna časová doba do kdy.

Od: prochy35*
Datum: 28.08.12 20:30

No tak to děkuju, opravdu. Koukám že člověk nesmí věřit všemu co prezentují media. Sice to nebyl můj dotaz ale zajímalo mě to taky, takže ještě jednou díkes

Datum: 28.08.12 20:16

Ludmilo, opravdu nemáte jen velký techničák?

Vše ostatní k řízení máte?

Od: buss®
Datum: 28.08.12 21:00

Vizte zákon 56/2001, pokud se někomu nezdá 10 dní, měl by si přečíst důvodovou zprávu k zákonu, Nedodržuje se to a nepostihuje.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.