VW Golf III - koupit ci nekoupit?

Od: Datum: 25.08.12 15:57 odpovědí: 7 změna: 25.08.12 18:16

Dobry den,dostal jsem nabidku na auto za 15000kc VW Golf III ma nove kotouce a desticky a zimni pneu na plechacich nova technicka a eko zaplacene.Takovychto nabidek mam vice a auta treba za 20000kc s vymenenymy dily a se zimnakama na plechacich k tomu vzdy jen s lehkou korozi podle stari auta a s max 170000tkm shanim auto do 25000kc co myslite mam takove auto vzit?Alespon bych v servisu menil jen rozvody a filtry s olejem

diky za rady

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: itan71*
Datum: 25.08.12 16:09

Záleží co od auta očekáváš obzvlášť v této ceně.Výbava není vše co auto má.Ideální je koupit s dobrým motorem se slušnou kastli a ještě lepší s jasným původem ,serviskou atd.Kotouče,destičky není na Golfa tak vysoká cena za výměnu a kola jak se říká KOLA DĚLAJÍ AUTO

doplněno 25.08.12 16:27:

Vectru kufr bych taky nechtěl pokud to je podobné i vzhledově(až na tu značku) tak bych to i bral ale jak jsem již psal pozor na motor atd.ikdyž je to stará kára pořádně se dívej při koupi i na spodek,nahoře v poho dole katastrofa a znám nejednoho co tak kupoval povrchově naleštěné a dole děravé.(naposledy to byl kámoš koupil auto a za 14dní přijel že chce vyvařit díru jak talířek od hrnku)

Od: martinxx1
Datum: 25.08.12 16:13

jo ale ty kola jsou se zimakama a auto jiz stoji na letnich takze nemusim kupovat ani zimaky

mam na mysly treba tohle ale vectru si kupovat nebudu je to jen priklad http://auto.bazos.cz/inzerat/…l-Vcetra-B-16-16V-SPECHA-.php

Od: k2
Datum: 25.08.12 16:37

Ted zpet na zem. G3 s dobrym motorem, se serviskou, s jasnym puvodem a slusnou kastli do 25? Vzdyt to auto se nevyrabi uz 13 let. Hnije to skoro stejne jak felicie, motor uz taky bude mit neco za sebou a resit u takovehoto auta puvod a servisku? Staci, ze nebude patrit leasingovce, nebo nebude kradene...

Pro tazatele: pokud neni moc shnily, ma to zaplacenou ekodan a technickou, tak bych do toho za 15tis klidne sel. Otazka je, co je tam za motor, ja bych hledal 1.6 (predpokladam, ze nafta to za tyto penize nebude)...

Od: martinxx1
Datum: 25.08.12 16:47

je to presne tohle http://auto.bazos.cz/inzerat/…olkswagen-Golf-III-Golf-3.php naftaka bych si nikdy v zivote nekoupil

Od: k2
Datum: 25.08.12 17:14

Nevypada spatne, ale ona vetsina aut na inzerat vypada na fotce dobre. Poradne prohlidnout a projet a pokud nebude moc shnily a papirove v poradku, tak bych do toho asi sel. Ono v teto cenove relaci toho clovek moc nevymysli a je to spis o stesti na "dobry kus".

Od: moro
Datum: 25.08.12 17:34

Zřejmě to bude tvoje první auto. Nevím udělal jsem tu stejnou chybu před dvouma rokama. Koupil jsem si Golfa 3 r.v 96 .. 1.8 66 kw a jen jsem do toho střilel penize. Prodal jsem ho a ted po dvou letech kupuju už lepší. Podle mě kupovat auto 16-17 let stare se nevyplati. Pokud to nemáš jen na rozjezd na par mesicu nez se naucíš.

Od: itan71*
Datum: 25.08.12 18:16

Řekni si o slevu a ne jen kilo nebo pět čím víc tím líp pro tebe,nelze posoudit stopro že je v poho kup a uvidíš buď natrefíš dobře nebo potom trefí tebe.*palec*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.