Kostření přes tažné zařízení

Od: Datum: 19.08.12 16:53 odpovědí: 7 změna: 20.08.12 19:25

Mohu ukostřil mínus pól přes kouli tažného zařízení, bude to převádět proud ikdyž je to mastné od vazelíny? Normální zásuvku s elektrikou nemám, tak chci ušetřit za jeden kabel.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.08.12 16:57

Bude. Já mám ošetřené vazelínou i svorky na akumulátoru (jak mají být) k vůli oxidaci a vpoho přenáší i velký proud pro startér :).

Stejně bude lepší vyměnit ten alt... to budeš lít benál do centrály a do auta odděleně? To by mě zajímala spotřeba... ;)

doplněno 19.08.12 16:58:

Ty u tažného nemáš ani zásuvku pro zadní světla přívěsu? Je tam taky kostra. To musí být paskvil...

Datum: 19.08.12 16:58

Dobrý den.

Sám se snažím ušetřit každou korunu a rád bych Vám napsal,že ano,ale bohužel je to nepřípustné.Podobné spoje álá ´´ruská svorka ´´ jsou nepřípustné.Spoje musí být pevné.Takže radím zainvestovat do odpovídající zásuvky a vidlice.Zase tak moc to nestojí.Vždyť to děláte pro sebe ;). Pěkný den.

doplněno 19.08.12 17:11:

můžete upřesnit co budete ukostřovat?Já to nejdříve pochopil,že se to týká přívěsného vozíku...

Ale jestli se to týká jinačího zařízení co budete mít v autě,tak určitě by se našlo nějaké jinačí vhodnější místo na karoserii.Nějaký šroubový spoj.Pak by stačilo např. koupit jen kabelové očko za cca 3 kč

Datum: 19.08.12 17:03

Je to na prd, taději nešetřete!

Datum: 19.08.12 17:22

Zajímalo by mne, co řekneš policajtům až tě zastaví a budou chtít vědět, co ti to v přívěsu vrčí.
A copak to máš za tažné bez zásuvky? Na co ti svítí koncová světla na přívěsu?

Datum: 19.08.12 17:40

Při kontrole přívěsu budou chtít policajti vidět především schválenou zásuvku.Cokoliv jiného znamená ztrátu techničáku.

JABRAKA

Datum: 19.08.12 17:44

ušetřit za kabel tydle slova se mi líbí *smich* není lepší sehnat jinej altík či nechat opravit starej a ušetřit tak za benzín do centrály? a když se odpojí vozejk to se zas projevý pozitivně na spotřebě vozu člověče hod sem náký fotky jak to máš udělaný at se můžem pokochat *smich*

jinak ukostřit to přes TZ samozřejmě de

Od: zabu
Datum: 20.08.12 19:25

Možná to bude fungovat, ale díky nedokonalému spoji bude ta centrála dostávat pěkně na pr...l. Ale celé je to jinak blbost. Drahý a neefektivní nápad.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.