Felicia volnobeh zaháda

Od: Datum: 13.11.12 19:09 odpovědí: 3 změna: 14.11.12 10:46

Dobrý den mám problém s felicii 1.3 mpi 40 kw otačky moc kolisají otačky jáko kdýby někdo šlapál na plyn. Neda se stím jezdit po každy kdýž chci někam zajét musim otevřit haupnu odpojit jeden potenciometr od škrticí klapky nastartovat a vratit zpět ten potenciometr a pák uš jeto pohodička teď za měsic my konči stk ták se moc bojím jestly vubec projdu rád bych ho ješte zachraníl . Ják to kolisaní obejit býl bych vám srdečně vděčný tu škrtici klapku jsem i čistil ale přetrvava. děkují za každou rádu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.11.12 19:16

Mně to taky dělalo. Vyčistil jsem klapku škrtící. Potom napojil na diagnostiku a resetnul. Jinak mně to dělalo jen, když se auto zahřálo. Furt nic a jak jsem byl v městském provozu tak otáčky pořád lítaly nahoru.

Od: jirkasivak*
Datum: 13.11.12 19:18

kolik si učtovál servis

Od: lolik*
Datum: 14.11.12 10:46

V servisu za vyčištění klapky dáte tak cca:500 KČ plus diagnostika od 300 do 700 KČ

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.