Corsa B-padání otáček,přehřívání motorů

Od: Datum: 12.08.12 11:14 odpovědí: 1 změna: 12.08.12 18:30

Corsa B 1.0 12V-Když nastartuju tak otačky padají pod 1000 ot/min. a motor se vypne,to samé je i při jízdě.Musim držet otačky když stojím.A ješte se přehříva motor,během chvilky.A šílenš topí když je topení vypnutý.Snímač otáček byl měněn už 2x..Nevím co dál.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.12 18:30
avatar

může to být sto a jedna příčina-základní tři věci pro každý motor-přívod vzduchu,paliva a zapalování-postupně vyloučit jednu po druhé(jak s diagnostikou?) Nedávno u Corsy jsme taky podobné řešili-problém byl v zapalování-kabeláž,svíčky...To přehřívání-otvírá termostat? jednoduše zjistitelné při zapnutém motoru si pohlídej tu vrchní silnou hadici od motoru k chladiči-po dosažení provoz.teploty(podle termostatu na jakou je stavěn-typově od 65 st. do 95 st.) musí otevřít malý motorový okruh a pustit kapalinu do chladiče-v tu chvíli začne proudit(pod tzlakem,co tlačí vodní pumpa) relat.horká kapalina do chladiče-je to prostě rukou na tý hadici cítit...Pokud tohle není a teplota jde rapidně nahoru-je problém(termostat)-jinak kapalina se nikam neztrácí?,víčko oleje motoru je pouze od oleje(žádný "mléčný" šlem)?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.